wmaraci reklam

Ortam Kütüphanesi Görsel Yükleme Sorunu Hk.

3 Mesajlar 621 Okunma
wmaraci reklam

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Merhaba,

Aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi bir sorun ile karşı karşıyayız. Bu sorun site taşıma işlemi sonrasında ortaya çıktı. Siteye yeni bir görsel eklediğimizde aşağıdaki ekran resminde olduğu şeklinde bir hata thumbu gösteriyor. Eklediğimiz görseli kullanmamız da engelli, yani ne yazı içine, ne de öne çıkartılmış görsel olarak kullanamıyoruz.

Ortam kütüphanesini etkileyebilecek şekilde çalışan eklentiler ise Smushit ve Regenerate Thumbnails.

Türkçe karakterli, İngilizce karakterli, küçük-büyük boyutlu, JPG, PNG ve Gif formatlı olmak üzere birçok varyasyon denedim, hepsinde aynı şekilde sorun devam ediyor. Farklı tarayıcı denedim, çerez temizleme denedim, dosyaların izinleri konusundaki tavsiyeleri denedim. Aynı temayı kullanan farklı bir site ile satır satır options DB'sini karşılaştırdım, bir fark göremedim. Eklentileri toplu olarak aktif-pasif etmeyi denedim.

Bu çözümler dışında bir çözüm önerisi olan veya ücretli/ücretsiz destek vermek isteyen olursa sevinirim.

Yeni görsel eklediğimde çıkan ekran:

wmaraci
reklam

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Ne yapmak istiyorsunuz, önizlemesi olmayan resimlerin silinmesini mi? Bu sorunun sebebi /wp-content/uploads klasöründen o resimlerin silinmiş olmasıdır.

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Siteme görsel eklemek istiyorum. :) Yeni görsel eklendiğinde bu şekilde gözüküyor. önizleme görüntülenmiyor ve resim kullanılamıyor. Ama uploads klasöründe bulunuyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al