wmaraci reklam
lidertakipci

Reklam görüntülenmiyor

7 Mesajlar 554 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

caylaq caylaq WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar.

Birkaç gün öncesine kadar popads'den reklam aldım. Kodu siteme ekledim fakat pop-ads görünmüyor (sahibinde görünmezmiş ama boşta görünmüyor.) Troubleshoot kısmında şöyle bir sorunla karşılaştım:

"Your website is probably using FitVids plugin. It might cause issues with our adcode." Fakat eklentilerde FitVids görünmüyor.

Yardımcı olun lütfen, teşekkürler.

Hep daha ileriye!
wmaraci
reklam

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)
Poads'ı bilmiyorum ama site içeriğiniz cinsel içerikli olduğu için olabilir mi?

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Seni niye bu kadar gerdi ki kardeşim ben onu anlamadım ? Yasaksa cezası bana, çocuk ve hayvan ****osu yok daha ne ??

Hep daha ileriye!

kisabiara kisabiara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 33 / 60
  • Ticaret 15, (%93)
Siten yakın zaman da btk tarafından engellenecek bence fazla uğraşma
Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Cahil kardeşim ünlü sitelerin hepsi yasaklı zaten bu işin kaderi bu ne sandın ? Giren vpn ile gene giriyo (anarşi kural dinlemez ;) bunu maharet zannetme ayrıca domain 3 lira ve ben baba parası yiyorum :)

Seks evrende varolduğu sürece ****oda var olacak ve sende benim siteme girip izleyeceksin. Ben yapmasam bir başkası yapıcak, internette kendi kızına tecavüz edip bunu gülümseyerek kameraya çekenler var, onlarla uğraşmazsınız zaten :)

Bu ülkenin doğru insanı var yanlış insanı var kardeşim, herkes doğru olmak zorunda değil. Burası Türkiye ayrıca :)

Yahu eyvallah anladıkta, senin şikayet ettiğin adam mastürbasyon yaparken yasal dergi mi karıştırıyor sanıyorsun ? Hiç mi düşünmüyosunuz ? Neden bu kadar kasıntı ? Sadece sen değil ****o sitesine, kerhanelere, flört eden insanlara bu kadar gıcık olan insanlara soruyorum.

Hep daha ileriye!

Bulabilencom Bulabilencom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kimya Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 197 / 92
  • Ticaret 0, (%0)

caylaq adlı üyeden alıntı

Cahil kardeşim ünlü sitelerin hepsi yasaklı zaten bu işin kaderi bu ne sandın ? Giren vpn ile gene giriyo (anarşi kural dinlemez ;) bunu maharet zannetme ayrıca domain 3 lira ve ben baba parası yiyorum :)

Seks evrende varolduğu sürece ****oda var olacak ve sende benim siteme girip izleyeceksin. Ben yapmasam bir başkası yapıcak, internette kendi kızına tecavüz edip bunu gülümseyerek kameraya çekenler var, onlarla uğraşmazsınız zaten :)

Bu ülkenin doğru insanı var yanlış insanı var kardeşim, herkes doğru olmak zorunda değil. Burası Türkiye ayrıca :)

Yahu eyvallah anladıkta, senin şikayet ettiğin adam mastürbasyon yaparken yasal dergi mi karıştırıyor sanıyorsun ? Hiç mi düşünmüyosunuz ? Neden bu kadar kasıntı ? Sadece sen değil ****o sitesine, kerhanelere, flört eden insanlara bu kadar gıcık olan insanlara soruyorum.

Bu nasıl üslup arkadaş gözlerim kanadı. Bi sakin ol mahalle kavgası mı bu?

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kusura bakmayın normalde hiç sinirli biri değilim de, site ile ilgili birşey istedim arkadaştan bir yardım, siteyi şikayet etmiş, canı sağolsun, canın sağolsun yazdım bende. Daha gelmiş burdan beni dürtüyo, ben arkadaşa değil, düşüncesine karşı ayar oldum biraz :) Bu sektör devam edecek zorlatmanın alemi yok, devlette bu konuda çok yanlış yapıyor.

Youtube'da birbirlerini döven, ifşa eden insanlara karşı uygulansa keşke bu yasaklar.

Hep daha ileriye!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al