freelance iş ilanları

Resim Yüklenme Sorunu

2 Mesajlar 557 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

indefinable indefinable WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Mrb arkadaşlar şöyle garip bir sorun yaşıyorum film sitemde daha önce keremiyanın warezini kullanıyordum resim eklemede felan hiçbir sorun yaşamıyordum dün v4 ü satın aldım sitelerinde ama şimdi 2 tane sorunum var 1. resim ekleyemiyorum öne çıkarılmış resim ekle diyip resim yükle dediğim zaman bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyin diyor ama bakıyorum kütüphaneye resimi eklemiş kütüphanedede listelemeyi alt alta yaparsam resimleri gösteriyor büyük simgeler halinde listelemede resimleri göstermiyor sorun tema kaynaklı diye tahmin ediyorum çünkü başka tema deniyorum sorun anında ortadan kayboluyor 2. sorunum ise keremiya panelde reklam veya analitik kodlarını eklediğim bölümde kod yazdığım zaman kaydetmiyor ama normal bi yazı yazdığım zaman kaydediyor şimdi diceksinizki temanın sahibiyle görüş ama sağolsun arkadaş yazıyorum saatlerce cvp vermiyor ve kodları yanlış yazıyorsundur diyor ben direk google analitiğin kodunu alıp yapıştırıyorum oraya varsa bu temayı kullanıp bu tarz sorunlar yaşayan yardımcı olursa sevinirim...

http://hdfilmmizlee.com/
wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Skpye: keremiya

Buradan daha hızlı cevap ve destek alabilirsiniz. Şimdiye kadar cevapsız kalan bir sorum olmadı. Her zaman yardımcı oluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al