freelance iş ilanları

Sayfaya Metin Editörü Eklemek

12 Mesajlar 1.436 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
bilimokur ayarlarının, tasarımlarının bu kadar uzun süreceğini beklemiyordum bu yüzden indexlenmiş oldu hocam. Ayrı olarak OneSignal eklentisinin de saçma sapan indexleri var. Popüler sitelerin bile wp-content/plugins/OneSignal-Free-Push-Notification şeklinde sayfaları indexlenmiş. Onu da eklentinin bulunduğu dizine .htaccess atarak noindex yapmaya çalışıyorum.

Google gibi getir yaparsam Onesignal geçmiş indexleri de kaybolur umarım ortadan.

Yardımlarınız için teşekkür ederim ...

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

bilimokur Çok teşekkür ederim hocam, henüz yeterli kod bilgim olmasa da inceleyebildiğim kadar inceleyip mantığını çözebilirsem ekleyeceğim :)

Sizi yakalamışken bir soru sormak isterim eğer rahatsızlık vermezse.

Wordpress sitemi 2 aydır '' Coming soon '' eklentisi ile tasarlamaya çalışıyorum, yayınlama aşamasına geldim nihayet. Siteyi yaparken bir çok yazı yayımladım fakat bu yazıların tamamı '' lorem ipsum '' dediğimiz deneme yazıları. Başlıkları da test-01 test-02 şeklinde yazılar. Coming soon sayfasına rağmen Google bunları indexlemiş. Ben bu sayfaları test ettikten sonra sildim fakat indexde duruyorlar hala.

Google bu yazıları kendisi kaldırır mı yoksa ekstra yapmam gereken şeyler var mı? Spama düşmesinden korkuyorum.

Müsait bir zamanınızda tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim :)

İyi forumlar

Google search console> Google dizini> URL'leri kaldır
Şeklinde yapabilirsiniz.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al