wmaraci reklam

Sitem yavaş

21 Mesajlar 2.125 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

samet47 samet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar siteme optimizasyon yaptırdım fakat hızlanmadı.
Not: temamın yazılımı kötü.
Pagespeed verileri: https://hizliresim.com/1rccx2

wmaraci
reklam

aliemre123 aliemre123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 34 / 57
  • Ticaret 3, (%67)
temanızı değiştirin

• Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

aliemre123 adlı üyeden alıntı

temanızı değiştirin

Şu an için bütçem yok

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam anasayfada tonla görsel var, anasayfanın hızını baz almayın. WebP Converter for Media eklentisini kurun, tüm fotoğrafları webp'ye çevirin. Largest Contentful Paint sıkıntılı görünüyor, o sayfayı aşağıya kaydırın, detayları olacak lcp'nin. O bölümde verdiği kısmı ön yüklemeye çalışın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Hocam anasayfada tonla görsel var, anasayfanın hızını baz almayın. WebP Converter for Media eklentisini kurun, tüm fotoğrafları webp'ye çevirin. Largest Contentful Paint sıkıntılı görünüyor, o sayfayı aşağıya kaydırın, detayları olacak lcp'nin. O bölümde verdiği kısmı ön yüklemeye çalışın.

Neredeyse sitedi her görsel webq hocam

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Ağır siteler de hostu değiştirin. Aynı durum ben de de var hiç bir optimasyon yapmadan site 30 ile 1 dk arasın da açılıyor aws den hesap açıp denedim 1-2 sn yeni için de açıldı arkadaşa denettir dim hemen açılmış aws test etmenizi öneririm

• Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

erdoganurcu adlı üyeden alıntı

Ağır siteler de hostu değiştirin. Aynı durum ben de de var hiç bir optimasyon yapmadan site 30 ile 1 dk arasın da açılıyor aws den hesap açıp denedim 1-2 sn yeni için de açıldı arkadaşa denettir dim hemen açılmış aws test etmenizi öneririm

Nasıl amazon mu ? amazonda cpanel falan varmı nasıl olacak o iş detaylı bilgi verir misiniz

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
Amazon aynen 1 yıllık hesap açılıyor 1 gb RAM ve işlemci veriyor ücretsiz olarak Almanya ve İngiltere ping leri güzel ülkemize göre ben Almanya bölgesine kurdum Şöyle seçeneklerin var linux vps kurup içerisine panel kura bilirsin bilgin var ise cpanel- pleks vs gibi paneller pleks kurar isen cpanel den fazla bir farkı yok devamlı olarak ücretsiz lisans ile devam ede bilirsin zaten hiç bilgin yok FTP yeter der isen ve panel ihtiyacın yok ise direk wp kurma eklentisi var debian üzerine kuruluyor sistem O şekil de de yürüye bilirsin sorunsuz şekilde ben panel ile uğraşmadım denemek için o şekilde kurdum sorunsuz şekilde kuruldu hızı görmek için de asıl sitenin klonunu alıp aktardım ve gayet de hızlı yakında sitemi komple aktaracağım açıkçası

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)

samet47 adlı üyeden alıntı

Nasıl amazon mu ? amazonda cpanel falan varmı nasıl olacak o iş detaylı bilgi verir misiniz

Amazon aynen 1 yıllık hesap açılıyor 1 gb RAM ve işlemci veriyor ücretsiz olarak Almanya ve İngiltere ping leri güzel ülkemize göre ben Almanya bölgesine kurdum Şöyle seçeneklerin var linux vps kurup içerisine panel kura bilirsin bilgin var ise cpanel- pleks vs gibi paneller pleks kurar isen cpanel den fazla bir farkı yok devamlı olarak ücretsiz lisans ile devam ede bilirsin zaten hiç bilgin yok FTP yeter der isen ve panel ihtiyacın yok ise direk wp kurma eklentisi var debian üzerine kuruluyor sistem O şekil de de yürüye bilirsin sorunsuz şekilde ben panel ile uğraşmadım denemek için o şekilde kurdum sorunsuz şekilde kuruldu hızı görmek için de asıl sitenin klonunu alıp aktardım ve gayet de hızlı yakında sitemi komple aktaracağım açıkçası

• Üyelik 28.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 110 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

erdoganurcu adlı üyeden alıntı

Hocam discord verir misiniz detaylı konuşalım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al