wmaraci reklam

Sosyal Paylaşım Butonlarına Tıklanında Resim Çıkmıyor

3 Mesajlar 814 Okunma
wmaraci reklam

Muratayhan Muratayhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Wordpress de yeniyim fakat yapa boza ve sizin sayenizde bazı şeylerin üstesinden geliyorum az çok. 3 Gündür çözemediğim bir sorun ile ilgili sizden yardım istiyorum. Eklediğim yazıların altında çıkan sosyal medya paylaşım butonlarına tıklandığında paylaşım ekranı açılıyor (facebookta paylaş google+ da paylaş vb.) yazı içeriği çıkıyor fakat resim görünmüyor (avatar yok resmi görünüyor.) yazılara öne çıkarılmış görsel ekliyorum ve paylaşırken yazıya eklediğim görselide çekerek paylaşmasını istiyorum. herkesin yaptığı gibi. Görüntüyü ekledim

Açılan konular var fakat kodların nereye ekleneceği konusunda bilgiler eksik. Malum 1 kere ekledim sitem çöktü yedekte almamıştım ufak bir kod diye. Sonrasında ekledim gene olmadı. Bazılarıda sabit resimlerden yola çıkarak bazı şeyler bahsetmiş. En son tercihim bu olacak tabi.

wmaraci
reklam

Karargah Karargah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazı ustası
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı sorun benim sitemde de var. Konuları paylaştığım sosyal alanlarda farklı resimler çıkıyor bazende resim çıkmıyor...

Ek Olarak: Çözersem bilgi vericem kardeşim...

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
yoast seo kullanabilirsiniz. yazının hangi platformda (twitter, facebook, google plus) paylaşıldığında hangi resmi, hangi açıklamayı, hangi başlığı kullansın seçebiliyorsunuz.

oktayy.net - kişisel blogum.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al