Merhabalar,

Newspaper temasını kullanıyorum ve dışarı çıkan linkleri noopener yapmak için zamanında bir kod yazdırmıştım, yazılan kodun eklendiği tema kodları dosya ile birlite son güncelleme ile silindi. Aşağıdaki kodların hemen altına ekliyordum.

Dosya: /includes/wp_booster/td_module_single_base.php
//add bottom ad
if (td_util::is_ad_spot_enabled('content_bottom') && is_single()) {
$content = $content . td_global_blocks::get_instance('td_block_ad_box')->render(array('spot_id' => 'content_bottom', 'spot_title' => $tds_bottom_ad_title));
} else {
if ( $show_inline_ad_at_bottom !== true ) {
switch ($tds_inline_ad_align) {
case 'left':
$content = $content . td_global_blocks::get_instance('td_block_ad_box')->render(array('spot_id' => 'content_inline', 'align' => 'left', 'spot_title' => $tds_inline_ad_title ));
break;

case 'right':
$content = $content . td_global_blocks::get_instance('td_block_ad_box')->render(array('spot_id' => 'content_inline', 'align' => 'right', 'spot_title' => $tds_inline_ad_title));
break;

default:
$content = $content . td_global_blocks::get_instance('td_block_ad_box')->render(array('spot_id' => 'content_inline', 'spot_title' => $tds_inline_ad_title));
break;
}
}
}

Eklediğim/Eklemeye çalıştığım kodlar şunlar:
$categories = get_the_category();
$categorys="";
foreach($categories as $kategori){
$categorys.='{'.$kategori->cat_ID.'}';
}
if(strstr($categorys,"{1315}")){
}else{
$content = preg_replace_callback('# function ($l){
if(!preg_match('#bozuktus.com#',$l[1])){
$l[0] = str_replace($l[1],''.$l[1].'" class="disari-link" rel="noopener',$l[0]);;
}
return $l[0];
}
,$content);
}

Şimdi ben bu kodları nereye eklemeliyim? Silinen kodlar ile ilgili bir yer bulamadım.