wmaraci reklam

Tecrübeli wordpress kullanıcıları Yardım

3 Mesajlar 577 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba, ben wordpress.com dan business paket kullanuyorum ve bu sebeple eklentilere ve kalıcı bağlantılara erişebiliyorum. Ancak bunun masrafı yerine premium eklentiler almak istiyorum. Fakat bu seferde bu eklentileri kişisel hesapta kullanmamıza izin vermiyor. Alternatif bir yol var mı bunun için?
Ben şöyle düşündüm mesela hostinger dan ucuz bir wordpress hosting alıp bunuda wordpress.org dan indirdiğim uygulamaya kursam ve o paneli yönetsem, kalıcı bağlantılar ve eklentileri kullanabilir miyim?
İşin özü business paket benim için sadece kalıcı bağlantıları değiştirmek ve eklenti yüklemek için işime geliyor ancak bir çok web sitesi açacağım ve hepsine biner lira vermek istemiyorum

wmaraci
reklam

emrealtlr emrealtlr Mühendis, Eğitimci ve Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 29, (%100)
Wordpress(.)com 'u bırakıp, Wordpress(.)org'a geçmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu sayede birçok özgürlüğe ve düzenlemeye erişiminiz açılmış olacak. Eklenti yükleyip, düzenleyip, silmek, aynı şekilde tema vs. olacaktır. Bu özgürlük sizin için daha iyi olacaktır.

Ayriyeten çok fazla siteniz varsa İyi bir hosting firmasından, iyi bir Hosting paketi alarak (ki bu paketler Paylaşımlı'da olabilir, Reseller'da olabilir) size ait olan tüm siteleri kurmanıza yardımcı olacaktır.

Wordpress(.)com'a vereceğiniz paket fiyatlarını Tema, Eklenti ve Hosting firmanıza vererek daha verimli ve işlevsel bir çalışma çıkarabilirsiniz diye düşünüyorum. Umarım faydalı olmuştur. İyi çalışmalar dilerim.
ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Çok açıklayıcı olmuş ellerinize sağlık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al