wmaraci reklam
lidertakipci

Tema değiştirdim hitim düştü

51 Mesajlar 6.048 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

afb afb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Eski ve yeni temanızın linkini ayrıca site adresini atabilir misiniz? Eski temada elle yaptığınız işlemleri yeni temada da yaptınız mı? W3c hataları düzeltimi h1 2 3 dağılımı, sidebar footer değişimi gibi şeyler ilk akla gelenler.

sizden bir yanıt bekliyorum.

weblozi adlı üyeden alıntı

Site adresinizi ve eski tema ismini pm atar mısınız

pm gönderdim.

wmaraci
reklam

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Benim tavsiyem eski temaniza dönüp , forum dan wordpress editleyen birini bulup istediğiniz tarzda temayı degistirmenizdir
Muhtelemen yeni temadaki kodlarla ilgili bir problem,

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
şuan açtım temayı

Ek Olarak: kendime tasarımcı bulmam gerekiyor ama ben istiyorum ki yanında durim tarif edim hep uzaktan tasarım yapıyorlar.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Tamamen temanın kodlama yapısıyla ilgilidir. Daha önce benimde başıma gelmişti. Önceleri kodu bol bir portal teması kullanıyordum ve gerçekten binlerce satır kod gözüküyordu bir sayfada ve bu yüzden hitim inanılmaz derece de azalmıştı. Ancak daha sonra durumu farkettim ve şuan da kullanmakta olduğum temayı yayına aldım. Bu tema ile beraber hitim 10 kat arttı. sitem: http://burakisci.com

Yeni kullandığınız temanın kod yapısı, kod hataları, metin/kod oranı çok önemli. Bu oran kötü yönde bozuluyorsa hit düşüşü kaçınılmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
google sonunda kendimi kesmeme neden olucak ne istiyo neyin peşinde anlamadık. 1 aydır sabaha kadar siteyi güncel tutucam diye imanım gevredi. Kullanıcı dostu güzel arayüzlü bi temaya geçelim dedik 19-20K lık siteyi yerden yerede vurmadı tabiri caizse ağzına etti.

Elini vizdananıa koy be GOOGLE! bu nasıl iş anlamadık. Genede son kararımı verdim yeni temada beklicem google ne halt yerse yesin.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Beklemek mi :) Hocam sitenin çöküşüne yardım etmeye çalışan bunca insana ayıp edersiniz. 5 sayfa yorum olmuş, müsait olduğum bir vakit bakacağım temaların kodlarına ve cevap vereceğim buradan veya özelden.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Bu dalgalanma var evet ama sorunun ne olduğunu kimse bilmiyor sanıyorum. 1200+ tekil ziyaretçi alıyordum bende ama şimdi 600 - 650 arası dolaşıyor. Tek müdahalem de sizin yaptığınız gibi tema değiştirmek oldu. 3-4 aydır bu durum böyle.

www.hakancolak.com

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
Google forumunda bana yazılan bir cevap;

İlgili değiştirme işlemini yapmadan önce konu açmanız daha iyi olurdu, Genelde tema üreticileri SEO için uygun yada uygun olmayan temalar yapabiliyor tabi ilgili temalar içerik yapısını 'da değiştirmesini 'de katmak gerekiyor. Genelde bu işlemleri parça parça yapmak daha mantıklı olup Google gibi getir diyerek bir problem olup olmadığını kontrol edin büyük ihtimal ile içerik gösterim yapısı değişmiş ise Google sonuçlarında eski ve yeni veriler yer değiştirdiği için doğal olarak ziyaretçi kaybı yaşamış olabilirsiniz.

Ek Olarak:

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Beklemek mi :) Hocam sitenin çöküşüne yardım etmeye çalışan bunca insana ayıp edersiniz. 5 sayfa yorum olmuş, müsait olduğum bir vakit bakacağım temaların kodlarına ve cevap vereceğim buradan veya özelden.

Çok zaman geçtikten sonra vereceğiniz cevabın pek bir değeri olmayacak gibi.

Ek Olarak: Bir şey daha sormak istiyorum backlink alımı yaparsam sitemin sayfalarını daha hızlı üst sayfalara atar mı Google?

Halilibrahimkaya Halilibrahimkaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle açıklama yapmaya çalışayım hocam katagori kısımlarını link erişimlerini kontrol edin benim eski kullandığım temada Metin2 panelleri Şu Şekildeydi forumsanal.org/metin2-panelleri/

Ama Şuanda bu şekilde http://forumsanal.org/katagoriler/metin2-paneli/ Seninkindede buna benzer birşey olmuş olabilir.

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 5, (%100)
onu nasıl düzeltebilirim

Ek Olarak: bu önerin çok mantıklı geldi ve bağlantılarım dediğin gibi önceden öyle değildi hemen bakıyorum.

Ek Olarak: 2 plugin var 2 sinide denedim çalışmadı. önerileriniz var mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al