freelance iş ilanları

Tema Kurulumu ( Bu Dosyaları Nereye Atmam Gerek )

9 Mesajlar 1.031 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nefestoo nefestoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar Youplay Gamin Adlı Bir Tema İndirdim

26 MB Dosya İçerisindeki youplay.zip olan tema klasörünü yükledik ancak diğer eklenti ve dosyaları filezilladan veya wp-admin panelinden hangi kısma yüklemem gerek.

Bu Tema Kurulum hakkında yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

Video : https://youtu.be/1UTR1v-wB5Y

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Eklentileri plugins klasörüne yükle diğerleri zaten yüklenmeyecek. Lisans bilgisi, kullanma kılavuzu ve demo yedeğini koymuşlar.

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
wp content içerisindeki themes klasörüne zipsiz olarak atabilirsiniz.

Ardından WP Admin panelinden görünüm>temalar bölümünde temanızı göreceksiniz. Oradan etkinleştirebilirsiniz.

• Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tema Kurulumunu yaptım eklentileride yükledim ancak şöyle bir durum söz konusu.
Kurulum adımlarımda ımport demo data kurulumu var bu kurulumu yaptıktan sonra siteye katagoriler yazılar eklendi ancak bu yerlere tıklayınca temanın asıl sitesine yönlendiriyor.

Demo Data yapmadan Demo klasörlerini olduğu gibi yüklemek istiyorum ki.
Demo İle aynı olmasını istiyorum. Gerekli yerleri tek tek değiştireyim çünkü tema yapımcısından destek alamadım ingilizce destek mevcut sadece ve bu iş çeviri ile olmuyor :(

Demo ile benim site arasındaki farkı videoya çektim.
Kendi sitemi demo dosyalarıyla nasıl aynı yaparım ? Yani konunun başında olan dosyaları hangi bölümlere yüklemem gerekiyor.

https://youtu.be/Guyzf46_x0w

wmaraci
wmaraci

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Demoyu import ettikten sonra yönlendirmeleri kendi sitenize yapın, menülere girin mesela forum sekmesine tıklayın büyük ihtimalle orada bir link vardır kendi sitenizinkiyle değiştirin, tabi önce forum sayfası veya direkt olarak forum scripti kurmanız gerekiyor. Eğer forum şablonu tema içinde değilse bence uğraşmayın menüden kaldırın forum sayfasını..

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Demo data import farklı birşey dosya yüklemekle alakası yok, demo data yüklediğinde sitene örnek kategoriler, örnek yazılar, sayfalar vs yüklenir ve tema ayarları da otomatik yapılır. Demo data yükledikten sonra tema ayarları panelinden tüm ayarların ekran görüntüsünü al ve daha sonra yüklenen tüm demo içeriği kaldır yazılar,sayfalar,kategoriler,menüler,bileşenler vs. ve sıfırdan tekrar temayı kur ama bu sefer demo data işlemini yapma, aldığın ekran görüntülerine bakarak tema ayarlarını yeniden yapılandır ve kendi içeriğini girmeye başla.

• Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Demoyu import ettikten sonra yönlendirmeleri kendi sitenize yapın, menülere girin mesela forum sekmesine tıklayın büyük ihtimalle orada bir link vardır kendi sitenizinkiyle değiştirin, tabi önce forum sayfası veya direkt olarak forum scripti kurmanız gerekiyor. Eğer forum şablonu tema içinde değilse bence uğraşmayın menüden kaldırın forum sayfasını..

Forum scriti bulmam'da gerekiyor.

Yorumunuz için teşekkürler Bu temada ki asıl fikrim need for speed oyunun tüm tarihlerdeki versiyonlarının bulunduğu forum ile beraber kullanıcıların tartışıp içerik paylaşması .

cihaneken verdiğin bilgiler için teşekkür ederim söylediğin adımları uygulayarak siteyi yapmaya başlıcam inş.

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

nefestoo adlı üyeden alıntı

Forum scriti bulmam'da gerekiyor.

Yorumunuz için teşekkürler Bu temada ki asıl fikrim need for speed oyunun tüm tarihlerdeki versiyonlarının bulunduğu forum ile beraber kullanıcıların tartışıp içerik paylaşması .

cihaneken verdiğin bilgiler için teşekkür ederim söylediğin adımları uygulayarak siteyi yapmaya başlıcam inş.

Forum eklentileri var ücretsiz onları kurup da yapabilirsin. Bence başka bir proje oluştur, ücretli domain al. Need for speed in tutacağını sanmıyorum oynayan sayısı az
nefestoo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Need for speed 94'bu yana sürekli varlığını sürdüren bir oyun. Türkiyedeki need for speed oynayanları tek bir site içerisinde toplamayı düşünüyorum. Hertürlü içeriğe anında ulaşabilecekleri forum ile beraber güzel konuların olduğu bir yer olmasını düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al