wmaraci reklam

Temanın Her Şeyi Türkçeleşir mi?

12 Mesajlar 1.075 Okunma
smmexpress

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Kepler adlı üyeden alıntı

Crewx Bu söylediğiniz hakkında örnek bir video eğitim ya da makale biliyor musunuz? İncelemek isterim. Arayüz kodlama hakkında bilgisi olan; fakat php bilmeyen biri dosyalara ne gibi bir müdahale yapabilir? Sırf dil düzenlemesi için php kodlaması da yapması gerekir mi?

Tüm temayı indirip tema klasöründe Notepad++ ile arama yapıp kelimeleri bulabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
worldww Çok sağolun yemek tarifleri sitesi açmayı düşünüyoruz. Elimizde bir dünya tarif var. Biraz yatırım yapıp işin sağlam olması istiyorum. İyi bir tema satın almak örnek olarak söylenebilir.
Daha önceden bir yemek tarifleri sitesi açmıştık bir türlü adsense alamadığım için kapatmıştım. Belki o zamanlarda teknik bir sorun da vardı bilemiyorum. Şu anda halihazırda aktif olan bir adsense hesabım var. Yemek tarifleri hakkında birçok site ve youtube kanalı olmasına rağmen, önceki açtığım sitenin facebook sayfası 4 binin üzerinde takipçi almıştı. Basit bir tema kullanmıştık. Ve o sayı beni tekrardan yemek tarifleri sitesi açmaya yönlendirdi. İnşallah bizim için iyisi olur. Denemeden bilemeyeceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al