lostyazilim

Themeforest Neden Bu Kadar Pahalı?

14 Mesajlar 1.909 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
WP'de hack sorunu daha çok bilmeyenlerin kullanımından warez temaların warez eklentilerin kullanımından kaynaklanıyor. Eğer Lisanslı kullanır ve sisteminizi sürekli güncellerseniz hacklenme gibi bir olayınız kalmaz. Üstelik hostinginiz de güvenlik duvarı olmasa dahi ISecurity Wordfence eklentileri ile DDOS saldırısına kadar engelleyebiliyorsunuz Özdemir

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)

berbaran adlı üyeden alıntı

WP'de hack sorunu daha çok bilmeyenlerin kullanımından warez temaların warez eklentilerin kullanımından kaynaklanıyor. Eğer Lisanslı kullanır ve sisteminizi sürekli güncellerseniz hacklenme gibi bir olayınız kalmaz. Üstelik hostinginiz de güvenlik duvarı olmasa dahi ISecurity Wordfence eklentileri ile DDOS saldırısına kadar engelleyebiliyorsunuz Özdemir

Hocam wp uzman arkadaşların bile siteleri hackleniyor coğu kişi lanet okuyor biz bize gelen müşteriler isyan ediyor hazır panel olduğu için

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Ben de profesyonel olarak çalışma yapıyorum. Bugüne kadar 100'e yakın web sitesinde wordpress kullandım ancak daha başıma böyle birşey gelmedi. Bunun sebebi dediğim gibi warez.. Ki profesyoneller bazen ben bile warez kullanabiliyorum. Henüz çok şükür bir web sitem hacklenmedi. Server'dan sızan bir kaç hata dışında. Ki dediğim gibi güvenlik eklentileri kurulu değilse çok normal. Hali hazırda web sitemin tekine shell sokulmuş. Ancak hacklenmiyor. Anında görüp müdahele edebiliyorum. Bana uyarı geliyor bir dosya izinsiz değiştirildiğinde o hatayı giderebiliyorum ve index yemiyorum Özdemir

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
neden pahalı söyliyim. O kalitede kod ve temayı satan başka bi yer yok da ondan.. Ayrıca pahalı falan da değil. Yapılan işe göre az bile. benim temamı 46 dolara yayınladılar diye az küfretmemiştim. Ama iyi sattı o ayrı :D

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al