wmaraci reklam

Ücretsiz wordpress tema giydirme yapıyorum

3 Mesajlar 1.306 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, wordpress tema giydirme işlemi yapmak istiyorum. Uzun süredir araştırma ve küçük denemeler yaptım ama kendi başıma olunca çok ilgilenesim gelmiyor. Elinizde hazır HTML CSS projeniz varsa wordpress sitesine giydirebilirim. Yani denemek istiyorum böylece işi baştan sona bitirebilirim diye düşünüyorum. İnşallah becerebilirsem bunu maddi olarak sürdürmek istiyorum.

Tema giydirme ilanlarında gördüğüm kadarıyla çok yüksek ücretler isteniyor. Bu işin ortalama ücreti nedir? Yani eğer ilerde ücretli hizmet vermeye aday olursam piyasayı bilmek istiyorum çünkü haksız rekabet oluşturmak istemem.

Diğer sorum da bunun geleceği nedir? Yani talep ne kadar var. Araştırmalarımı yaptım ama bu işi halihazırda yapan hocalarımın da fikirlerini rica ediyorum.

Ayrıca HTML CSS dosyalarınızı iletirseniz ücretsiz olarak wordpress tema giydirmeye çalışabilirim. Çalışabilirim diyorum çünkü takılacağım bir yer olur mu emin değilim çok farklı temalar var. En azından işinizin büyük bir bölümünü yaparım en kotu ihtimalle. Acil değilse zaten eksiklerimi kapatabilirim.

Hem sizin işiniz görülmüş olur hem ben kendimi geliştirmiş olurum. Teşekkürler

wmaraci
reklam

utkusanli utkusanli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, wordpress tema giydirme için bana ulaşabilirmisiniz.

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
Sana iş çıktı. :) HTMLsi bende olan 2 tema var. Bunları HTML den WPye çevirebilirsin. Bakarsın daha güzel olur. :) Komisyonun icabına sonra bakarız

Temalar: http://wponur.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al