Merhabalar arkadaşlar, bir tema tasarımı üzerindeyim daha henüz pek bir tasarım işine bulaşmadan öncelikle içerik kısmını halletmeye çalışıyorum. Anasayfayı Visual Composer eklentisi ile düzenliyorum, sebebi ise kullanıcıların kod bilgisi gerekmeden istedikleri gibi kolaylıkla düzenleme yapabilmeleri için.

Şuan öğrenmek istediğim şey bildiğiniz üzere Visual composer içinde bir sürü çeşitli addons var, bende gerek duyduğum alanlar için yazdığım kodları visual composer eklentisi haline getirmek istiyorum. En basit yoluyla nasıl yapabilirim, veya bildiğiniz eğitici bir kaynak var mı ? Diğer addonsları ve kendi sitesindeki developer kaynaklarını inceledim ama bir umut belki daha açıklayıcı güzel bir anlatım ve döküman bulurum belki diye buraya yazayım dedim.

Yapmak istediğim şey kodları eklenti haline getirip bazı kısımlarını kullanıcının değiştirmesini sağlayacak şekilde ayarlar kısmında mümkün kılmak.

Anasayfaya eklemek istediğim Video Galerisi bu üstteki yazar alanının sağında kalan kısım;