wmaraci reklam

W.P. Görsele Tıklayınca Görselin Orijinal Boyutunu Görmek

2 Mesajlar 309 Okunma
wmaraci reklam

Ozbitech Ozbitech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satınalma Personeli
  • Konum Rize
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar,
Themeforest sitesinden smartmag temasını aldım bir kaç gündür kullanıyorum fakat şöyle bir sorun var. Sitede yazdığım makaleler içerisinde yer alan resimlerim, sitenin genişliğinin dar olması sebebi ile küçülüyor. Haliyle resimde yazılar okunamıyor. Konulara eklediğim resimlere tıkladığımızda bir pop-up ekranda resmin orijinal boyutunu gösteren bir eklenti var mı bildiğiniz veya bunu yapabileceğim farklı bir yol?

Temayı genişletmeyi denedim ama bu sefer farklı alanlarda sorunlar oldu ve tema orijinal hali ile güzel o yüzden değiştirmedim.
Tema yapımcısına yazdım ama derdimi tam anlatamadım sanırım kendisi ile anlaşamadık. İngilizcem olmadığı içinde translate bize yetmedi

Bu konuda hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Sitede yazdığım makaleler içerisinde yer alan resimlerim, sitenin genişliğinin dar olması sebebi ile küçülüyor.
GTMetrix sitesinde sitenizi analiz edin ve Image Optimize sekmesinde verilen tüm optimize version görsellerinizi alın ve isimlerinin sonuna eklenen uzantıları silerek (resimadi_sJUNujasadans.jpg) linklerini takip edin ve sunucudaki yerine atın. Mevcut dosyalar ile değişecektir.
Konulara eklediğim resimlere tıkladığımızda bir pop-up ekranda resmin orijinal boyutunu gösteren bir eklenti var mı
Lightbox ayarı var ise aktif etmelisiniz.
Ozbitech

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al