wmaraci reklam
lidertakipci

Weblebi temaya footer ve header ekleme

6 Mesajlar 1.581 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zeynepcik zeynepcik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / K
  • Meslek Web tasarımcı .
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 40 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Sorun 1:
Weblebi tema kullanıyorum .Bu güzel temada sidebar desteği var ama footer desteği yok .Weblebi temaya footer desteği nasıl verilir ? Bileşenlerim hep sidebara yönelik ,ben footera da eklenti kurmak istiyorum .Herşeyi sidebara atmak istemiyorum .

Sorun 2:
Weblebi temamın header kısmı logo ve reklam bölümünden müteşekkil ; yani üzerinde oynayabileceğim bir headerim yok .Weblebi temama nasıl header ekleyebilirim ,yardım eder misiniz ? Width ve height değerleri bile yok ,olsa büyütür küçültürdüm vs . CSS olarak bir örnek rica edebilir miyim ?

wmaraci
reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
.logokismi {
padding-top:8px;
width:950px;
}

headerın var.header geliştirmekten kastın nedir?

ozergul.net/com

Jiber Jiber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
2. sorunun için; aşağıdaki gibi RESİM'i seç ve kaydet. Sonrada tema dosyaları arasındaki logo.png'yi kendi logon ile değiştir.

• Üyelik 31.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / K
  • Meslek Web tasarımcı .
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 40 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ya teşekkür ederim de ,acaba diğer mesajlarıma da cevap geliyor muydu hiç bakmadım bu forumdan cevaplara ,tesadüfen baktım .Ben hep web mailime baktım cevap için .Oraya hiçbir şey gelmiyor ,nasıl olur ? Hayret ,eskiden web mailime geliyordu cevaplar ...Ben de niye hiç cevap gelmiyor diyordum .

Ek Olarak: Logo kısmı ve reklam kısmıyla oynayabilirim ; ne de olsa değerleri var ,değerlerini değiştiririm ,logoyu değiştiririm .Benim istediğim logosuz ve reklamsız sade bir header (şu dikdörtgen olan) .Logo başka ,reklam kutusu başka ,header başka .Logo ve reklam kutusundan bağımsız header .Ben ,logo ve reklam kutusu headerin içinde olsun istiyorum .

wmaraci
wmaraci

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Tavsiyem başka bir wordpress kullanını; sebebi, Bir yazı ekledim bir resim üste yazının resmi ortada , altakini kenara çekterim: tema bozuldu birdaha yazılar arala vs. uşratırır..

• Üyelik 31.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / K
  • Meslek Web tasarımcı .
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 40 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Demek artık web mail kullanmıyoruz ,yönetici veya moderatör bana haber vermeliydi .Ben de forum beni dışladı sanmıştım .

Ek Olarak: Cihat net weblebi temasının bozuk olduğunu mu söylüyorsun ,cevabını anlamadım ama temamda sorun yok şimdilik .Sadece editlemeyi öğrenmeliyim .logo ve reklam kutusunu da headerin içine almak istiyorum .Tema yapımcısı sesimi duyuyor mu ? Zor değil aslında bi de web tasarımcısı olacağım :) Hiç tasarım yapmadım ,html ,css denemedim ,teorik bir ders aldım .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al