wmaraci reklam

Wordpress 3.1 RC1

4 Mesajlar 1.205 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress ara güncellemelerinin yapılması, Wordpress.com'un 3.1'e geçiş yapması ve 2 Beta sürümün çıkması sonrasında beklenilen an bir miktar daha yaklaştı, Wordpress 3.1 RC1 sürümü yayında. Bu adımi kararlı sürümün çıkmasından önceki son adım oluyor arkadaşlar. Çıktığı an Facebook'ta karşılaşmam büyük şans oldu. Ben de bu heyecanla resmi duyuruyu klavyem döndüğünce çevirdim.

Wordpress 3.1 için RC1 sürümü indirilebilir durumda.

Bir RC sürümü beta sürümden sonra, kararlı sürümden önce gelir. Bunun anlamı, tamamladığımızı düşünmemiz. Şu anda bilinen bir sorun veya ezilecek böcek kalmadı. Ancak on milyonlarca kullanıcıyla, çeşitli konfigürasyonlarda, binlerce eklentide bir şeyleri gözden kaçırmış olmamız olası. Bu nedenle, eğer hala Wordpress 3.1'i test etmediyseniz şimdi tam zamanı! Ama lütfen, maceraperest hissetmediğiniz sürece yayındaki sitenizde denemeyin.

Göz önünde tutulacak şeyler:

• 700 adet bildirim kapatıldı, bu nedenle tonlarca değişiklik var. Tema ve eklenti yapımcıları, lütfen tema ve eklentilerinizi test edin. Eğer uyumluluk konusunda bir sıkıntı yaşanırsa kararlı sürümden önce bunları düzeltelim.

• Kullanıcıları da test etmeye teşvik ediyoruz. Lütfen temalarınızda/eklentilerinizde karşılaştığınız problemleri yapımcılara bildirin.

Eğer testleriniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bizi birkaç şekilde bilgilendirebilirsiniz:

WordPress 3.1'i test etmek için, WordPress Beta Tester eklentisini deneyebilirsiniz. Veya RC sürümünü idirebilirsiniz (zip).

Wordpress 3.1 Beta 1'i Şükran Günü'nde yayınladık, bu da bir Noel hediyesi olarak denk geldi. İyi tatiller, iyi testler!

Download WordPress 3.1 RC 1

Kaynak: www.mrtcntn.com

wmaraci
reklam

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Çok güzel bir haber Mert :) +Rep verdim

UstundagCihan UstundagCihan Hmm Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ü**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Taze bilgiye taze teşekkür mert. Şurayı güzel yazmışlar :) "Ama lütfen, maceraperest hissetmediğiniz sürece yayındaki sitenizde denemeyin".

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler Çağatay. Cihan orda aslında "please though" yazıyordu, google translate'e geçirince "ama lütfen" çıktı :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al