wmaraci reklam

wordpress 504 Gateway timeout hatası YARDIM

2 Mesajlar 410 Okunma
wmaraci reklam

Anterus Anterus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Aşçılık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Son birkaç gündür bu hatayı almaktayım 2 sayfa yenilememden 1 tanesi bu hata oluyor internetten araştırdım sunucu kaynaklı veya site ile alakalı olabilir diyor bütün herşeyi denedim.cloudflare kuruluydu yöncü.comdan hosting alıyorum onlara ticket attım bizim korumamız vs cloudflareden daha iyi bizim korumamızla çakışabilir dediler kullanmayın dediler cloudflareyi kapatıp dnsleri tekrar yöncüye yönlendirdim.sorun yine aynıyine 504 hatası almaya devam ediyorum 4 ile 48 saat arası cacheler yenilenir dediler hızlandırmak için bütün temizlikleri yaptım 8 saat geçti hala aynı sorun biriniz yardım ederse çok makbule geçer 3 ay öncesine kadar güzel hostingde barınıyordu sitem bu sorunla hiç karşılaşmamıştım.ticketta belirttim bunuda gateway.web.tr diye bir adresten bağlantımı kontrol etmemi söylediler ettim veriler çekilemedi diye bir hata aldım.Bahsettikleri 48 saatlik sürenin dolmasını beklemekten başka çarem yok sanırım sonra tekrar ticket açıcam olmadı firmayı değiştircem.Çözüm önerisi olanların yardım etmesini istiyorum sağolun şimdiden.

wmaraci
reklam

UcakSavar UcakSavar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 106 / 45
  • Ticaret 13, (%92)
Pm attim size

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al