wmaraci reklam
lidertakipci

WordPress Cannot Modify header information - Sorunu

16 Mesajlar 2.666 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Merhabalar Arkadaşlar ;

Ben Yeni bir blog kurdum son sürüm wordpress ve popho v3 teması, Sitemde ben kişisel olarak anasayfayı sorunsuzca giriyorum, ancak bazı arkadaşlar giremedigini hata verdiğini söyledi bazılarıda bendede sorun yok dedi.

Hata Şuymuş ;

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/---------/public_html/wp-content/themes/Pophov3/functions.php:123) in /home/-------/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934

Sadece anasayfada hata veriyor konulara girince sorun yokmuş

Nasıl Halledebilirim ?

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
reklam

EmPa EmPa GRAFİKER & Bilgisayar Müh Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 93 / 86
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen Bendede
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/burgkcom/public_html/wp-content/themes/Pophov3/functions.php:123) in /home/burgkcom/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934
Bu Hata Cıkt.

KEP Creativity | Digital Agency

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Evet Bende Onu Anlamadım temam da bir sorun var sanırım, eğer çözümünü bulamazsam temayı degiştiricem bakalım.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Kullandığın temanın functions.php'sinde bir problem var. Bu sorun ne zaman çıkmaya başladı. Güncellemeden sonra falan mı?

Bir temanın orjinalini indirip functions.php'yi tekrar atmayı denermisin?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)

Burak adlı üyeden alıntı

Kullandığın temanın functions.php'sinde bir problem var. Bu sorun ne zaman çıkmaya başladı. Güncellemeden sonra falan mı?

Bir temanın orjinalini indirip functions.php'yi tekrar atmayı denermisin?

hemen deniyorum hocam.

Ek Olarak: Hocam Malesef Yine Hata verdi
anlamadım gitti bende sorunsuz gösteriyor ama halla halla

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Hatayı gördüm bende evet. Tekrar geri aldın sanırım. Değiştirmeden önce temayı nerden indirmiştin?

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam Temayı anarschi.com dan indirdim " Popho v3 " teması, Google'danda araştırabilirsiniz.

Ek Olarak: Temayı Değiştirince Sorun Çözülüyor, Temada bir sorun var belliki.

Ek Olarak: Burak Hocam Sizden gelecek cevabı bekliyorum olmadı başka tema arayacağım

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Sorun kullandığın bir eklentidende kaynaklanıyor olabilir. Eklentiler sayfasına girip bütün eklentileri devre dışı bırak. Eğer sorun düzeldiyse teker teker etkinleştirip hangisinin bu soruna sebep verdiğine bak.

Eğer admin paneline giremiyorsun FTP'den plugins klasörünün adını plugins1 şeklinde değiştir.

• Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam Tüm Eklentileri devredışı bıraktım tekrardan bir kontrol edermisiniz bende sorunsuz site gösterdiginden anlayamıyorum düzeldimi düzelmedimi diye.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Malesef. Birde functions.php'yi aşağıdaki ile değiştirmeyi denermisin?

function wp_popho_menu() {

// Üstü Menü Özellikleri:

add_menu_page(__('Popho V3','popho'), __('Popho V3','popho'), 6, basename(__FILE__) , 'wp_popho_admin', get_bloginfo('template_url').'/resim/popho_icon.gif');

// Alt menü özellikleri:

add_submenu_page(basename(__FILE__), __('Ayarlar','popho'), __('Ayarlar','popho') , 6, basename(__FILE__) , 'wp_popho_admin');

}

if ( function_exists('register_sidebar') )

{

register_sidebar(array(

'before_widget' => '
  • ',

'after_widget' => '
  • ',

'before_title' => '

',

'after_title' => '

',

));

}

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

add_action('admin_menu', 'wp_popho_menu');

add_theme_support('menus');

remove_action('thesis_hook_before_header', 'thesis_nav_menu');

add_action('thesis_hook_before_header', 'new_menu');

function new_menu() {

wp_nav_menu( array( 'container_class' => 'menu-header', 'theme_location' => 'primary' ) );

}

$popho_options = (

array(

array(__('Pophonuzun Genel Ayarları :)','popho'), array(

array('logoadresi', __('','popho'), __('Logo Adresiniz:','popho'),__('Hostuna bir yere at direk adresini yaz.http:// gibisinden başlasın ama.','popho'),''),

array('arkaplan', __('','popho'), __('Arkaplan Adresiniz:','popho'),__('Tema klasöründe arkaplan klasörüne attığın dosyanın adı..mavi.png,kirmizi.png gibisinden gir.','popho'),''),

array('enable_logo', 'no', __('Logo olsun mu?','popho'),__('Logon varsa koy yoksa alttaki başlık şeysine yaz bişeyler. :)','popho'),'yesno'),

array('baslik', __('','popho'), __('Logo Yoksa başlık ne','popho'),__('Bir tek seni sevdim gerisi yalan yazabilirsiniz :)','popho'),''),

array('altsol', __('','popho'), __('Alt kısım solda ne yazsın?','popho'),__('Tüm haklarım sevgilime aittir :)','popho'),''),

array('videotema', __('','popho'), __('Video Temanızın adı','popho'),__('Video klasörü içerisindeki temanın adı player1/player1.xml tarzı eklemeniz gerekmekte..','popho'),''),

array('sayac', __('','popho'), __('Google veya alternatif sayaç kodlarınız','popho'),__('Google analytics,statcounter tarzındaki kodlarınızı buraya ekleyebilirsiniz.','popho'),'textarea'),

)

),

array(__('Bu manşet var ya heh işte onun ayarları :)','popho'), array(

array('enable_manset', 'no', __('Manşet Aktif?','popho'),__('Manşet özelliğini görmek istemiyorsanız kapatabilirsiniz.','popho'),'yesno'),

array('gotid', __('','popho'), __('Manşetin kategorisi:','popho'),__('31,52,69 tarzı sayılar girin olmadı virgülle ayırın ','popho'),''),

array('gotsayi', __('','popho'), __('Manşette Kaç Tane Popho Olsun :):','popho'),__('5 den fazlasında pophon kayar söylim :)','popho'),''),

)

),

array(__('Reklam Kutusu','popho'), array(

array('enable_468', 'no', __('468 Üst Kısım Reklam Açılsın Mı?','popho'),__('Logon varsa koy yoksa alttaki başlık şeysine yaz bişeyler. :)','popho'),'yesno'),

array('468reklam', __('Hadi açtın bakalım koy reklamını..468-60ı geçmesin ama','popho'), __('468 Reklam Kodunuz:','popho'),'','textarea'),

array('enable_300yan', 'no', __('300-250lik Yan Menu Reklamı açılsın mı','popho'),__('Sağ tarafta reklam kutusu özelliği','popho'),'yesno'),

array('300yan', __('','popho'), __('300-250 Pixel Yan Menü Reklamı','popho'),__('Yan menü için 300-250 reklam bölümü','popho'),'textarea'),

array('enable_konuicireklam', 'no', __('250-250lik Konu içi reklam','popho'),__('Konu içerisinde thumb resminin altında 250-250 ','popho'),'yesno'),

array('konuicireklam', __('','popho'), __('Video üstü 250-250 Reklam Kodunuz:','popho'),__('468-60 reklam kodunuzu buraya ekleyin.','popho'),'textarea'),

array('enable_konuicireklam2', 'no', __('336-280lik Konu altı reklam açılsın mı','popho'),__('Konu altında 336-280 px boyutlarında reklam eklemenizi sağlar','popho'),'yesno'),

array('konuicireklam2', __('','popho'), __('Video üstü 336-280 Reklam Kodunuz:','popho'),__('468-60 reklam kodunuzu buraya ekleyin.','popho'),'textarea'),

)

)

)

);

foreach($popho_options as $section) {

foreach($section[1] as $option) {

add_option($option[0], $option[1]);

}

}

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al