wmaraci reklam

Wordpress Çoklu Dil

3 Mesajlar 471 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar. Websitem için 4 farklı dil kullanmak istiyorum. Fakat Polylang kullandım Lingotekle birlikte sitede hata aldım. Zorluklarla karşılaşıyor diye. Manuel olarak tercüme edebileceğim bir eklenti istiyorum. Bana yardımcı olabiliecek birisi var mı acaba ?

Konnektör
wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
En kısa yoldan sorunsuz olarak çoklu dil desteği için ücretli WPML eklentisini tavsiye ederim.

Manuel, ücretsiz ve tabii yine sorunsuz olan yöntem ise WordPress'in kendi multi-site özelliğini kullanmaktır. Kendim 2 farklı sitem üzerinde bu yöntemi kullanıyorum. Sitenin her noktasını tek tek manuel olarak çevirmenize olanak tanıyor. Bu yöntem WPML eklenti kullanımına oranla daha uzun ve zorlayıcı olabilir daha önce kurmadıysanız.
AbdullahD awoken Philosopher

kişi bu mesajı beğendi.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

En kısa yoldan sorunsuz olarak çoklu dil desteği için ücretli WPML eklentisini tavsiye ederim.

Manuel, ücretsiz ve tabii yine sorunsuz olan yöntem ise WordPress'in kendi multi-site özelliğini kullanmaktır. Kendim 2 farklı sitem üzerinde bu yöntemi kullanıyorum. Sitenin her noktasını tek tek manuel olarak çevirmenize olanak tanıyor. Bu yöntem WPML eklenti kullanımına oranla daha uzun ve zorlayıcı olabilir daha önce kurmadıysanız.

Teşekkür ederim. Araştırmalarımı yapıyorum hemen :)

Konnektör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al