wmaraci reklam

Wordpress direk site ismi verirken temanın açıklaması cıkıyor.

5 Mesajlar 742 Okunma
wmaraci reklam

Adagio Adagio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar w w. w. domainismi.c.om mesela bu siteyi skype ya da facebookta paylaşınca kullanmış olduğum temanın ismi çıkıyor. bunun ayarı nerede?

not : Ben bütün site açıklamaları, menüler, sabit sayfa gibi yerlerden hep temanınismini çıkardım. ancak bu anasayfada gizlenmiş olan tema açıklamasını bir türlü bulamadım. nasıl düzelticem yardımlarınızı bekliyorum.

Ek Olarak:

Ek Olarak: http://hizliresim.com/5Y1ENj

Ek Olarak:

wmaraci
reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Adagio Stil dosyasının en üstünde yer alan temayla ilgili bilgileri sildiniz mi?

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Css ile alakası yoktur kaldı ki yorum satırını hiç bir paylaşım sitesi referans almaz :)
Sorununuz open graph meta etiketi ile giderilebilinir. Bunun için temanızın header kısmına open graph meta etiketlerini ekleyerek ve içeriklerinin düzenleyerek her paylaşım platformunda o meta etiketlerinin içerisindeki bilgileri alarak görüntüleme sağlar. Bu meta etiketlerini geliştirerek her linkteki konu görselini meta etiketleri içerisinde belirterek konu özeti, konu görseli vs her konu paylaşımınız da o konun görselini tüm paylaşım platformlarında elde etmiş olursunuz. Kısacası temanız o özelliği desteklemiyor olabilir veyahutta destekliyor, ve içindeki bilgiler örnek bilgide kalmış olabilir. Bunun için open graph meta etiketi nedir araştırmanız bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
header.php dosyanızı açın ve aşağıdaki kodları ekleyin.
<?php wp_title('•', true, 'right'); ?> <?php bloginfo('name'); ?> <?php bloginfo('description'); ?>

Eğer aynı sorun devam ediyor ise konu altından beni etiketleyerek bildirin.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

Adagio Adagio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Maalesef hocam düzelmedi. Sitedeki makaleleri paylaşınca açıklamada sıkıntı yok. Ancak domain adını direk paylaşınca halen sıkıntı devam ediyor söylediğiniz kodu da kullandım ancak sonuç değişmedi..

Yukarıda meta tag eklentisi ile de ddenedim maalesef olmadı :(

Ek Olarak: Ayrıca tarayıca da titlede hiç bir sıkıntı yok. sadece skype de link verince tema adı çıkıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al