wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress domain ?

5 Mesajlar 642 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Birkanshn Birkanshn WM Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 63 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kendime bir blog sitesi açıp bu sitede reklamlardan para kazanmak istiyorum. .wordpress.com uzantısını kullanırsam bu benim kazancıma engel olur mu ?

birkaningunlugu.blogspot.com | Birkan'ın Günlüğü
wmaraci
reklam

zeritte zeritte Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
para kazanmak öyle kolay değil, engel olur tabi. wordpress.com domainin kendi 2 tane reklamı var. adsense onaylamaz.
bunu yapacağına youtube adsense odaklan. ya da adam gibi özgün bi blog aç, 2-3 ay sonra bumerang'a kaydol.

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 63 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

zeritte adlı üyeden alıntı

para kazanmak öyle kolay değil, engel olur tabi. wordpress.com domainin kendi 2 tane reklamı var. adsense onaylamaz.
bunu yapacağına youtube adsense odaklan. ya da adam gibi özgün bi blog aç, 2-3 ay sonra bumerang'a kaydol.

Öğrenciyim şuan domain ve host için param yok bu yüzden ya blogspot açacağım ya da .wordpress.com domainiyle wordpress. Youtube üzerinde zaten hesabım vardı Türkçe rap şarkı paylaşıyordum. Reklam başvurusu yapacaktım fakat şansıma youtube kapatıldı.

zeritte zeritte Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Birkanshn adlı üyeden alıntı

Öğrenciyim şuan domain ve host için param yok bu yüzden ya blogspot açacağım ya da .wordpress.com domainiyle wordpress. Youtube üzerinde zaten hesabım vardı Türkçe rap şarkı paylaşıyordum. Reklam başvurusu yapacaktım fakat şansıma youtube kapatıldı.

o zaman bumeranga gir, ben de öğrenciyim blogspot.com domainle 52 tl kazandım. önemli olan kopyala yapıştır yapmadan özgünce yazmak, reklam gibi olmasın imzamdaki siteye bakabilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 63 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

zeritte adlı üyeden alıntı

o zaman bumeranga gir, ben de öğrenciyim blogspot.com domainle 52 tl kazandım. önemli olan kopyala yapıştır yapmadan özgünce yazmak, reklam gibi olmasın imzamdaki siteye bakabilirsin.

Yok zaten kopyala yapıştır yapmıyorum. Kendim yazıyorum bütün yazıları o konuda sorun olmaz. O zaman güzel bir blogger teması bulup blogger açmak gerek. Teşekkürler yardımların için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al