Merhabalar,
Wordpressi didik didik etmeme rağmen böyle birşeye rastlayamadım. Wordpress eklentileri ve modülleri temalarında böyle bir fonksiyon bulunmamakta yapmaya çalıştım fakat baya bi amatör olduğundan dolayı sunamıyorum.

Eklenti mantığı: Wordpress kullanan kurumsallar ve buna benzer sitelerde başvuru analizi ve listeletme.

Eklenti, "Başvuru" "Yönetim Panelinde İnceleme" "Sitede Gösterme" Adı altında 3 basliktan ibaret olmalı. Sitenin Herhangi Bir Sayfasında İletişim Formu Bazında Yada İş Başvuru Formu Bazında Bir Başvuru Formu Olacak, Başvuru Formunda Belirlenen Kriterler Doldurulup Gönderildiği Zaman, Yönetim Panelinde "Başvuru Takibi" Menüsüne Tıklanıldığı Zaman Liste Şeklinde Sıralayacak ve Onaysız Olarak Görünecek, Yönetici Onayla Dediğinde Onaylanan Başvurular ( Resim, İsim ve Formdaki Kriterleri Bilgi Baz Alarak Sitede Sıralayacak )

Bu Şekilde Birşeyi yaparak wordpresscilere yeni bir özellik kazandirilabilir, Gönüllü olarak yapacak olan veya Ücret adı altında yapacak olanlar konuyla ilgilenirse bence rağbet görecektir.

İyi çalışmalar,
Saygılarımla..