freelance iş ilanları

Wordpress eklenti PHP versiyonu sorunu

2 Mesajlar 680 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar elimde bir eklenti var otomatik siteye içerik giriyor. Eski bir eklenti. Bunun PHP versiyonunu nasıl duzenlerim. Çünkü hostingimde şu an birden fazla site var ve hepsi 7.1 sürümünde ve hostingin PHP sürümünü degistirirsem diğer siteleri de engelleyecek. Eklenti en son 2015-2016 da guncellenmisti. Yani eski olduğu için yeni sürüme uymadigindan aktif edemiyorum. Bunun bir çözümü var mı? Verdiği hata aşağıda? Neyi duzenlesem sorun çözülür? Eklenti sahibine yazdım ama cevap alabilecegimi hiç sanmıyorum.

Fatal error: The file /home/klasör/siteadi.com/wp-content/plugins/pluginadı/wpt.php was encoded by the ionCube Encoder for PHP 5.5 and cannot run under PHP 7.1 or later. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for PHP 7.1. in Unknown on line 0

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
yilmaz70 hocamın iki kelimesi yetti aslında sorunun kolay kolay çözülemeyeceğini anlamama. Kendisine çok teşekkür ederim her konuda destek olduğu için. Decode edilmesi lazımmış ki bu kolay bir işlem değil sanırım. Kolay gelsin herkese 😊👍
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al