freelance iş ilanları

Wordpress En Gerekli Tema Anket..

22 Mesajlar 4.049 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek WebTasarım
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad F** O**
    • Mesajlar 1272
    • Beğeniler 292 / 265
    • Ticaret 0, (%0)
    Bircok tema var lakin islami bir tema yok diyeceksiniz ki ufak bir editlemeyle header degisikligi ile 3-5 thead degisikligiyle islami tema yapılabilir ama tamamen islam dinine özgü ve isminin wordpress islam teması oldugu bir tema yok

Tema yapan tema işinden anlayan arkadaslar için belkide bir fırsat belkide bir islami temayla tüm wordpress kullanıcılarına kendilerini duyurabilirler temasını tüm dünyaki wordpress kullanıcıları görebilirler
    Genc mustafayasin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

radyohosting radyohosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Meslek... Hımm... Yokki...
    • Mesajlar 180
    • Beğeniler 34 / 25
    • Ticaret 6, (%100)
    bu konuda çok haklısın benimde aklıma gelmedi belki bu çalışmadan sonra çalışmalarım beğenilirse belki bir tanede islami tema yapabilirim.

hitmans58 adlı üyeden alıntı

Bircok tema var lakin islami bir tema yok diyeceksiniz ki ufak bir editlemeyle header degisikligi ile 3-5 thead degisikligiyle islami tema yapılabilir ama tamamen islam dinine özgü ve isminin wordpress islam teması oldugu bir tema yok

Tema yapan tema işinden anlayan arkadaslar için belkide bir fırsat belkide bir islami temayla tüm wordpress kullanıcılarına kendilerini duyurabilirler temasını tüm dünyaki wordpress kullanıcıları görebilirler
    LaMekan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek WebTasarım
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad F** O**
    • Mesajlar 1272
    • Beğeniler 292 / 265
    • Ticaret 0, (%0)

radyohosting adlı üyeden alıntı

bu konuda çok haklısın benimde aklıma gelmedi belki bu çalışmadan sonra çalışmalarım beğenilirse belki bir tanede islami tema yapabilirim.

Wordpress kullanan bircok islami site var lakin normal temaları islama uyarlıyarak kullanıyorlar, tamamen yapımcısı tarafından islami bir wordpress teması yapılırsa emin olun tüm dünyada ki müslüman wordpress kullanıcılarından temayı kullananlar olacaktır
    radyohosting

kişi bu mesajı beğendi.

zego zego İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
    • Üyelik 27.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek İnternet Reklamcılığı
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad E** Ü**
    • Mesajlar 716
    • Beğeniler 44 / 46
    • Ticaret 29, (%100)
    Hiçbiri, sağlık çok lazım şu anda wordpress sektörüne. :)

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 11.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Mesajlar 180
    • Beğeniler 34 / 25
    • Ticaret 6, (%100)
    baya bi tema lazımmış :)

zego adlı üyeden alıntı

Hiçbiri, sağlık çok lazım şu anda wordpress sektörüne. :)

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
    • Üyelik 30.03.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Makine Mühendisi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** O**
    • Mesajlar 345
    • Beğeniler 27 / 236
    • Ticaret 22, (%100)
    Güzel bir anket beğendim banada böyle bir şey lazımdı :) Bu arada konu başlığında anlatım bozukluğu var :) Gerekli zaten endir :) en gerekli anlatım bozukluğu oluyor :)

hitmans58 adlı üyeden alıntı

Wordpress kullanan bircok islami site var lakin normal temaları islama uyarlıyarak kullanıyorlar, tamamen yapımcısı tarafından islami bir wordpress teması yapılırsa emin olun tüm dünyada ki müslüman wordpress kullanıcılarından temayı kullananlar olacaktır

Hocam ben zamanında bazı müşterilerime yapmıştım aşağıdakiler gibi ama sizin mesajınız cidden etkiledi beni. Trendwp.com olarak bu konuda ortağımla el atabilirz ücretsiz dağıtım amaçlı çok güzel yere değinmişssiniz.

http://tasarim.aorhan.com/wp-content/uploads/2010/08/islamturk.png

http://tasarim.aorhan.com/wp-content/uploads/2010/08/1.png
    Melek LaMekan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Mesajlar 180
    • Beğeniler 34 / 25
    • Ticaret 6, (%100)
    uyardığın için teşekkür ederim konu başlıklarını değiştiremedğim için uyarını sözle dikkate aldığımı belirtmek isterim ama en gerekli ne kadar anlatım bozukluğuna yol açsada gerekli ile en gerekli arasında fark olduğunu düşünüyorum :):) en azından çoğu insan bu şekilde kullanıyordur.. :):) bu hatırlatmanla beraber bi arkadaşımın yıllar önce başka bir arkadaşımın nerde olduğunu sormamla birlikte verdiği cevabı aklıma getirdi ve güldürdü beni.. (Yüzde Yüz Ordadır Belki.:)..)

aorhan adlı üyeden alıntı

Güzel bir anket beğendim banada böyle bir şey lazımdı :) Bu arada konu başlığında anlatım bozukluğu var :) Gerekli zaten endir :) en gerekli anlatım bozukluğu oluyor :)

Hocam ben zamanında bazı müşterilerime yapmıştım aşağıdakiler gibi ama sizin mesajınız cidden etkiledi beni. Trendwp.com olarak bu konuda ortağımla el atabilirz ücretsiz dağıtım amaçlı çok güzel yere değinmişssiniz.

• Üyelik 22.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek WebTasarım
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad F** O**
    • Mesajlar 1272
    • Beğeniler 292 / 265
    • Ticaret 0, (%0)

aorhan adlı üyeden alıntı

Ahmetcigim Trendwp temasının ilkini sizlerden satın aldım insallah o da cok guzel bir tema yesil rengini editleyerek islami siteme giydirecegim

İslami tema gercekten yok islami yüzlerce islami teması olan wordpress de islami tema olmaması büyük kayıp yapan arkadaslar ücretli veya ücretsiz hem bir sevap kazanmıs olacak, hemde bu islami temayı tüm wordpressciler tanıyacak, bu tip bir temayı bir Türk kardesimizin yapması bizi ayrıca onure eder, biliyoruzki islam dini evrenseldir anlatabilmişimdir umarım

Bu tema da cok güzel görünüyor

• Üyelik 11.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Mesajlar 180
    • Beğeniler 34 / 25
    • Ticaret 6, (%100)
    Kişisel Temadan Sonra İnşallah İSlami Temada Yapıcam. Yanlız İslamı Tema Yaparken İslamı Çok İyi Tanımamız Gerekiyor. Yanlış Yapılacak Bazı Şeyler Körü Sonuçlar Doğrubilir Belkide Bu Yüzden Çoğu Webmaster Vs Bu Yüzden Tema Yapmamıştır. İslamı Tema İçin Benim Görüşüm Ayrı Bir Ekip Kurulması ve Bu Ekibin Gerçekten İslamı Çok İyi Tanıması Gerektiğini Düşünüyorum.
    LaMekan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek WebTasarım
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad F** O**
    • Mesajlar 1272
    • Beğeniler 292 / 265
    • Ticaret 0, (%0)

radyohosting adlı üyeden alıntı

Kişisel Temadan Sonra İnşallah İSlami Temada Yapıcam. Yanlız İslamı Tema Yaparken İslamı Çok İyi Tanımamız Gerekiyor. Yanlış Yapılacak Bazı Şeyler Körü Sonuçlar Doğrubilir Belkide Bu Yüzden Çoğu Webmaster Vs Bu Yüzden Tema Yapmamıştır. İslamı Tema İçin Benim Görüşüm Ayrı Bir Ekip Kurulması ve Bu Ekibin Gerçekten İslamı Çok İyi Tanıması Gerektiğini Düşünüyorum.

İslami Tema Yapacagınız İçin Allah Razı Olsun Dogru Bir Karar Tema Yapımından Anlamam Ama Tema Yapımındaki Ekibe İslami Bilgilerimle Yardımcı Olmak İsterim İnsallah Hayırlı ve Güzel Bir Tema Olur Selam ve Dua İle...

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al