wmaraci reklam

WordPress GPL Lisanslı Premium Temalar Güvenilir mi?

14 Mesajlar 4.910 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
themaforest'in her ay verdiği ücretsiz temalar güncelleme alıyor mu?
üç ay önce ücretsiz verdiği temanın şimdi ki güncel halini indirme imkanı yok. nasıl olacak.

wmaraci
reklam

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Kurumsal bir site açıyorsanız azcık paraya kıymanız gerek ancak blog yazacaksanız şu tema fazlası ile yeterli.

https://www.kanthemes.com/urun/geoit-wordpress-temasi/

En iyi tarafı ise Temanın hala geliştiriliyor olması ve geliştirici nin sizin fikirlerinize ciddi değer vermesi.

Philosopher Philosopher We are all Philosophers Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 186 / 117
  • Ticaret 0, (%0)

wpuzman adlı üyeden alıntı

Virüs taramaları tema veya eklentilerdeki virüsleri göstermez. Virüsten kastın içerisindeki bilgilerinizi çalan kodlar. Onları da anlaması mümkün değil malesef.

Bu tür temalardaki bir tehlike de anında güncelleme imkanının olmamasıdır. Tema ve eklentilerdeki açıkla, 100 binlerce sitenin zarar gördüğüne şahit olduk. Bu tür açıkları yazılım sahipleri hemen kapatırlar. Eğer lisanssız ürün aldıysanız anında güncelleme yapamayacağınız için riskiniz de o derece artacaktır.

Daha önce denediklerimde virüs olarak belirli bir kaç php dosyası çıkıyordu.

>_<

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Feri OceanWP tarzı builderlar ile düzenlenebilecek standartı yüksek temalar. Veya Themeisle temaları da oldukça iyi. Şu an liste hazırlıyorum olduğunda detaylı bir yazı yayınlamayı düşünüyorum hangi tema neden iyi şeklide.

Durotan Ücretsiz temalar ücretli temaların %99'undan iyi demedim ki. :) Tabiki genel olarak ücretli temalar daha iyi ve güncel tutulduğu için yenilikçi oluyor.

Benim söylemek istediğim bir kaç üst seviye ücretsiz temanın, çoğu ücretli temadan iyi olması. Burada en basit örnekle PHP sürümünü bile ele alabiliriz. PHP 5.6 kullanan bir ücretli tema ile PHP 7.4 destekleyen kısıtlanmış bir ücretsiz tema karşılaştırılmaz bile. Sadece PHP değil diğer pek çok kıstası düşünürsek bile aynı sonuç ortaya çıkıyor. Güncel PHP sürümünü destekleyen, sürekli güncelleme alan, destek sağlayan premium temalara tabiki bir sözüm yok. :)
HakikatTR webloggi Feri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al