wmaraci reklam

Wordpress hakkinda bir kaç sorum var

7 Mesajlar 940 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hunbars hunbars WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 41 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar
Ben bir adet tema gelistirdim gelistirdigim bu temanin footer kisminda Wordpresse kredi linki vermem gereklimi ?

Eger suanda kredi linki vermem gerekmiyorsa ilerleyen zamanlarda Adsensede herhangi bir telif problemi yasarmiyim?

Ve ayrica wp de child tema olusturup bu sekilde duzenleme yaparsam kredi linki kalsa dahi gpl lisansa sahip oldugu icin yine telif problemi yasarmiyim.

+ Bir sorum daha underscores.me kullanarak wp tema olustursam kredideki linki kaldirsam adsensede yine telif yasarmiyim

+ Yoast seo eklentisinin free versiyonunu kullanmam dahilinde temamin icerisinde yoasta ait reklam goruntulenirmi

Not: Bloggerdan gecis yaptigim icin wordpress uzerinde bilgim cok az, bu konuda beni bilgilendirirseniz cok sevinirim

wmaraci
reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Tema geliştirecek kadar bilginiz varsa zaten bunları biliyorsunuzdur. Wordpress açık kaynak kodlu bir yazılım. Footerda kredi linki yok zaten. Admin paneli mi kastediyorsunuz?

• Üyelik 05.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 41 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Anlatmak istedigim konu bu degildi. Takintili bir insan oldugum icin emin oldugum konularda dahi cevabini netlestirmek istiyorum. Bloggerda tema kendi temasini gelistirenlerin bir cogu son guncelleme ile blogger tarafindan desteklenmektedir kodu otomatik olarak l3 temalara geldi. - sronly- classiyla

• Üyelik 05.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 41 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Guncel

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Ben bir adet tema gelistirdim gelistirdigim bu temanin footer kisminda Wordpresse kredi linki vermem gereklimi ?

Böyle bir zorunluluğunuz yok.

Eger suanda kredi linki vermem gerekmiyorsa ilerleyen zamanlarda Adsensede herhangi bir telif problemi yasarmiyim?

Hayır yaşamazsınız.

+ Bir sorum daha underscores.me kullanarak wp tema olustursam kredideki linki kaldirsam adsensede yine telif yasarmiyim

Bilgim yok ama Adsense ile alakalı bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

+ Yoast seo eklentisinin free versiyonunu kullanmam dahilinde temamin icerisinde yoasta ait reklam goruntulenirmi

Admin panelinizde yoast reklamları görebilirsiniz fakat sitenizde herhangi bir reklam gösterilmez.

WordPress açık kaynak kodlu bir projedir. İstediğiniz müdahaleyi yapabilirsiniz.
Kullandığınız eklentiler ister ücretsiz ister ücretli olsun sitenizde reklam göstermezler.
Adsense sizin siteniz için kullandığınız yazılımların lisanslı olup olmadığına bakmaz. İçeriklerinizde telif hakkı ihlalleri (mp3, video, görsel vs.) gibi korsan, warez paylaşımlar ile zaten Adsense alamazsınız.
yasinatagun hunbars

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 41 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Cok tesekkur ederim, sağ olun :)
KursunKalemm

kişi bu mesajı beğendi.

kingfk kingfk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** C**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba yeni üyeyim konu açmayı bilmediğim için buraya yazmak istedim. Footer alanı nasıl kadıracağız temamın özelliklerinde yok bu ayar yardımcı olurmusunuz lütfen . 2inci bir sorunda varda şimdilik bu çözülsünde :d

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al