wmaraci reklam

Wordpress hataları

2 Mesajlar 517 Okunma
wmaraci reklam

Onurcerik Onurcerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılımla uğraşıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba,bir site oluşturuyorum.Jobmonster teması kullanıyorum.
Örneklerle başlayayım;

Yukarda gördüğünüz elementor ile düzenlenen sayfanın düzenleme kısmı.

Üstteki ise düzenledikten sonra sayfanın herkese görünen kısmı.

Bu ise iş arama sayfası.Yine düzenleme sayfasında görünen kısım.

Burası da kullanıcıların gördüğü kısım
Sol altta yer alan kodlar ;

'); $('html,body').animate({scrollTop: $('.noo-main').offset().top - 200}, 500); var $form = $("#5e5839be5dacd_form .form-control"); var data = $(this).parents('form').serialize(); history.pushState(null, null, "?" + $form.serialize()); $.ajax({ url: "https://kariyeruzmani.com/wp-admin/admin-ajax.php", data: data }) .done(function (data) { if (data !== "-1") { $(".noo-main").html(data); $('.noo-main').removeClass('noo-loading'); if ($('[data-paginate="loadmore"]').find(".loadmore-action").length) { $('[data-paginate="loadmore"]').each(function () { var $this = $(this); $this.nooLoadmore({ navSelector: $this.find("div.pagination"), nextSelector: $this.find("div.pagination a.next"), itemSelector: "article.loadmore-item", finishedMsg: "All jobs displayed" }); }); } } else { location.reload(); } }) .fail(function () { }) }); } $("#5e5839be5dacd_form").submit(function () { $(this).find("input[name='action']").remove(); $(this).find("input[name='_wp_http_referer']").remove(); $(this).find("input[name='live-search-nonce']").remove(); return true; }); });
Sorunun elementordan veya başka bir eklentiden kaynaklandığını düşünüyorum.Sorunu halledebileceğini düşünen kişilere teamviewer bilgilerimi verebilirim.Veya anlatırsa halledebilirim.

Not: Mobil görünümde sorunsuz çalışmaktadır.

wmaraci
reklam

Onurcerik Onurcerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılımla uğraşıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Edit : Kodların olduğu kısmı düzelttim. Reset butonundan kaynaklanıyormuş.
Tek sorunum o gri ekran.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al