wmaraci reklam

Wordpress'in bu yavaşlığından gına geldi bana!!

42 Mesajlar 4.804 Okunma
smmexpress

temp542 temp542 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)
Bunun la ilgili konu açmıştım. tam olarak ne diye? bir de siz açıklayın. Ben wordpress standart paketini kullanıyorum. VDS alırsam bu paketemi gecicem yoksa ek olarak mı verilecek?

wmaraci
reklam

cooljem cooljem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Organizatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

akmova adlı üyeden alıntı

eğer imzandaki siteyse newspaper teması kullanıyorsun demektir. Zira bu tema oldukça hızlı ve bu konuda iyi bir puanlamaya sahip temadır. Host sağladığın firma ile ilgili bir sorun olabilir kanısındayım

Aynı temayı kullanıyorum kesinlikle hayır! Total super cache filan kurdum mahvetti herşeyi o javascript ve css kodlarını sıkıştıramıyor! baktım adamlar amazon sunucusu kullanıyor demoda birde milleti kandırıyorlar google speed puanı 90 diye bende 40!!!

Ek Olarak:

akmova adlı üyeden alıntı

eğer imzandaki siteyse newspaper teması kullanıyorsun demektir. Zira bu tema oldukça hızlı ve bu konuda iyi bir puanlamaya sahip temadır. Host sağladığın firma ile ilgili bir sorun olabilir kanısındayım

Yav bu temaya Super Cache eklentisi nasıl çalışıyor hala anlamadım. Yav şu beyaz sayfa sorununu halledebilecek biri yok mu ? ne yaptıysam olmuyor!

seokafasi seokafasi Herkes Seo kafasi .. Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 4 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
site adresini Ve hit istatistiklerini pm atarsanız incelerim

seo mu ? bu neyin kafasi ?

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Host dan ziyade ben her zaman vps ya da vds yanlısıyım. Muhtemelen host firmanızla alakalıdır. %20 cpu da neymiş ya sevemedim gitti şu sunucuyu bölme işlerini ne gerek var arkadaş ver işte herkese özel ip den sunucusunu.

wmaraci
wmaraci

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
@temp542 ve @cooljem Sorunlarınızla ilgili özel mesaj atılmıştır.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

cooljem adlı üyeden alıntı

Aynı temayı kullanıyorum kesinlikle hayır! Total super cache filan kurdum mahvetti herşeyi o javascript ve css kodlarını sıkıştıramıyor! baktım adamlar amazon sunucusu kullanıyor demoda birde milleti kandırıyorlar google speed puanı 90 diye bende 40!!!

Ek Olarak:

Yav bu temaya Super Cache eklentisi nasıl çalışıyor hala anlamadım. Yav şu beyaz sayfa sorununu halledebilecek biri yok mu ? ne yaptıysam olmuyor!

Bende aynı sorundan şikayetçiyim bende de beyaz ekran ve allow memory hataların dan şikayetçiyim

Ek Olarak:

erekaone adlı üyeden alıntı

Host dan ziyade ben her zaman vps ya da vds yanlısıyım. Muhtemelen host firmanızla alakalıdır. %20 cpu da neymiş ya sevemedim gitti şu sunucuyu bölme işlerini ne gerek var arkadaş ver işte herkese özel ip den sunucusunu.

Son çare olarak VPS alacam bu gidişle :(

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)

cooljem adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

valla hocam ben 2 farklı sitemde de bu temayı kullanıyorum. Super Cache eklentisini de sorunsuz kullanıyorum hatta diğer sitemde artık kullanmıyorum bile gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor neden sizde öyle bir sorun var anlamış değilim. Diğer eklentiler ile çakışma sorunu olabilir diye düşünüyorum.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Bende eskiden wordpress sitemde değişik temalar kullandım. Temanın kodlaması çok önemli. Sitenin açılış hızında Tema çok önemli .Çok hızlı ve iyi seo 'lu tema yapan Türk arkadaşlar var bence onlardan al .
Bence eklenti olarak cache çok etki etmiyor.

Ben yabancı bir siteden çok uygun fiyata tema satın aldım. İstersen mesaj at tema konusunda öneri yapabilirim

Son Haberler www.haberdetaylari.com

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Ben yeni yeni açtığım site için 6 GB Ramli vps aldım kafam rahat tek birtane site barındırıyorum. 0,40-0,50 saniyede açılıyor çoğu zaman daha hızlı.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

drcag adlı üyeden alıntı

Bende eskiden wordpress sitemde değişik temalar kullandım. Temanın kodlaması çok önemli. Sitenin açılış hızında Tema çok önemli .Çok hızlı ve iyi seo 'lu tema yapan Türk arkadaşlar var bence onlardan al .
Bence eklenti olarak cache çok etki etmiyor.

Ben yabancı bir siteden çok uygun fiyata tema satın aldım. İstersen mesaj at tema konusunda öneri yapabilirim

PM Gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al