wmaraci reklam
lidertakipci

WordPress’in en son sürümünü güncelleyince Resim ekleme http sorunu

12 Mesajlar 1.775 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar
Bugün WordPress’in en son sürümü olan 3.9.2 güncelledim. Fakat bu sefer siteye resim ekleyemiyorum ve Http hatası yazıyor. Bu koduna bilgisi olan ya da benimle aynı sorunu yaşayan Arkadaşlar var mı? yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

nazarca.com
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Güncellemeyi bende yaptım bu gün 3 sitemde fakat hiç birinde bu hata ile karşılaşmadım, bence siz tekrar güncellemeyi deneyiniz büyük ihtimal güncelleme esnasında bir sıkıntı olmuştur

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Güncellemeyi bende yaptım bu gün 3 sitemde fakat hiç birinde bu hata ile karşılaşmadım, bence siz tekrar güncellemeyi deneyiniz büyük ihtimal güncelleme esnasında bir sıkıntı olmuştur

O dedeiğinizi şimdi yine yaptım sonuç aynı. İnternet'te araştırdım orada yazanları yapınca büyük sorunlar yaşadım neyse ki hostumu sağlayan Turhost teknik ekibim sağolsun düzeltiler. Başka bir çözümü var mı acaba

nazarca.com

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
güncellemeyi tekrar ettiğinizi söylüyorsunuz fakat yinede düzelmedi problem öyle ise birde bütün eklentilerinizi devre dışı bırakarak yüklemeyi deneyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
wp-admin bilgilerinizi iletirseniz bakabilirim.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

cihaneken adlı üyeden alıntı

güncellemeyi tekrar ettiğinizi söylüyorsunuz fakat yinede düzelmedi problem öyle ise birde bütün eklentilerinizi devre dışı bırakarak yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Bayan bir arkadaşıma danışıyordum şu an o da sizin dediğinizi önerdi öyle deneyyim. Belki yeni sürümle ilgili uyumsuz bir eklentiden kaynaklanıyordur.

Ek Olarak:

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

wp-admin bilgilerinizi iletirseniz bakabilirim.

Çok teşekkürler fakat ben artık Admin panelinden çözülecek bir sorun olduğunu zannetmiyorum zira wp eski bir önceki sürümünü geri yükledim yine düzelmedi. Şu an host sağlayıcımdan destek istedim onlar bizden kaynaklı değil dediler fakat Yazı ekle ortam ekleden url ile resim ekleme seçeneğinde dahi ne admin panelinde ne ön izleme yaptığımda resim görünmüyor ve sadece link çıkıyor. hatta ekleyebilirsem buraya bir resim ekleyeyim sorunu net olarak görebilsinler

nazarca.com

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Güncellemeyi panelden otomatik olarak mı yapıyorsunuz acaba? Eğer öyleyse birde ftp üzerinden yapmayı dener misiniz? Otomatik güncelleme yaparken zaman zaman buna benzer problemler bende yaşıyorum.

• Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Güncellemeyi panelden otomatik olarak mı yapıyorsunuz acaba? Eğer öyleyse birde ftp üzerinden yapmayı dener misiniz? Otomatik güncelleme yaparken zaman zaman buna benzer problemler bende yaşıyorum.

3 gündür ben ve hostumu sağlayan Turhost.com teknik ekib ilei uğraşıp duruyorduk. Çok şükür her zamanki gibi Turhost'un değerli ve yetenekli Teknik ekibi bu sorunda da beni yalnız bırakmayarak hatayı bulup düzelttiler. Ben de henüz sorunun kaynağı neymiş bilmiyorum ,siteyi bu sabaha karşı 4 gibi çalışır duruma getirdiler. Yarın ilk iş sorunun kaynağını sorup öğrenmek olacak. İlginiz için teşekkürler arkadaşım.

nazarca.com

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

3 gündür ben ve hostumu sağlayan Turhost.com teknik ekib ilei uğraşıp duruyorduk. Çok şükür her zamanki gibi Turhost'un değerli ve yetenekli Teknik ekibi bu sorunda da beni yalnız bırakmayarak hatayı bulup düzelttiler. Ben de henüz sorunun kaynağı neymiş bilmiyorum ,siteyi bu sabaha karşı 4 gibi çalışır duruma getirdiler. Yarın ilk iş sorunun kaynağını sorup öğrenmek olacak. İlginiz için teşekkürler arkadaşım.

Sorun wp kaynaklı değil de host kaynaklı olabilir büyük ihtimalle. Serverda yapılan bir güncelleme ile düzelmiş olabilir. Sorunun kaynağı eğer wp ile ilgiliyse öğrendiğiniz zaman burada bizlerle de paylaşırsanız iyi olur. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların işine yarar. :)

RuLeT RuLeT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO işleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

nazarca adlı üyeden alıntı

O dedeiğinizi şimdi yine yaptım sonuç aynı. İnternet'te araştırdım orada yazanları yapınca büyük sorunlar yaşadım neyse ki hostumu sağlayan Turhost teknik ekibim sağolsun düzeltiler. Başka bir çözümü var mı acaba

Melek adlı üyeden alıntı

Sorun wp kaynaklı değil de host kaynaklı olabilir büyük ihtimalle. Serverda yapılan bir güncelleme ile düzelmiş olabilir. Sorunun kaynağı eğer wp ile ilgiliyse öğrendiğiniz zaman burada bizlerle de paylaşırsanız iyi olur. Aynı sorunu yaşayan arkadaşların işine yarar. :)

Hata büyük ihtimal olarak "Pluggable.php on line 876 hatası" her güncelleme ile bazı kişiler bu sorun ile karşılaşmaktadır.

Bu hatanın çözümü olarak wmaracı üzerinde arama yaptım cevabı mevcut. Bakınız. Konuyu ilk açtığınızda görseydim daha erken çözüm yolunu söylebilirdim bu konuda. Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al