lostyazilim

WordPress istikrarlı mı?

13 Mesajlar 1.945 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
O dediğin uygulamaya hostu da bağlayıp mobilden kullanabiliyorsun. Ben kullanıyorum fakat sadece yorumları onaylamak, bazı şeyleri kontrol etmek için yani sağlıklı yazı yazılmıyor mobilden zor oluyor.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
reklam

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Kuracağınız harici hostinge bağlı bir Wordpress'i de mobilden içerik ve diğer özellikler olarak yönetebilirsiniz. Tavsiyem Wordpress'in kendisinden blog açmayın. Zira politikaları gereği bu siteye reklam yerleştiremiyorsunuz. Reklam yerleşimi için belirlenen bazı şartlar vardı ki onlarda baya zorlu şartlardı diye hatırlıyorum. Tüm emeğinizi riske etmeyin bence. Hosting olarak da netiyi'yi öneririm 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum sıfır sıkıntı ;)

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

Being adlı üyeden alıntı

Kuracağınız harici hostinge bağlı bir Wordpress'i de mobilden içerik ve diğer özellikler olarak yönetebilirsiniz. Tavsiyem Wordpress'in kendisinden blog açmayın. Zira politikaları gereği bu siteye reklam yerleştiremiyorsunuz. Reklam yerleşimi için belirlenen bazı şartlar vardı ki onlarda baya zorlu şartlardı diye hatırlıyorum. Tüm emeğinizi riske etmeyin bence. Hosting olarak da netiyi'yi öneririm 1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum sıfır sıkıntı ;)

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam, aynı fikirdeyim o kadar emek verdikten sonra yazık olmamalı...
Reklam konusunda da aydınlattığınız için teşekkür ederim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al