wmaraci reklam

Wordpress Jetpack SSL Hatası

6 Mesajlar 2.068 Okunma
wmaraci reklam

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress siteme Jetpack kurdum ancak aşağıdaki hatayı aldım. Araştırdım fakat ne bir yanıt bulamadım. Sizce sorun nedir?

Outbound HTTPS not working

Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately: Try again SSL Failed: WordPress reports no SSL support
For more help, try our connection debugger or troubleshooting tips.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Athynas Athynas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 102
  • Ticaret 6, (%100)
Konuyla ilgili tahmin yürütüyorum sadece, teman orijinal mi? Eklentiyi direkt wordpress üzerinden mi kurdun ve wordpress bağlantısını yaptın mı? Yoksa eklentiyi bir yerden indirip ftp ile mi attın?

Ek Olarak: Unutmadan eğer sadece paylaşım içinse birçok sosyal medya paylaşımını geride bırakarak linkedin tumblr falan düşünmüyorsan autoposter var.
glofrum

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
athynas Hocam wordpress'i kendi sitesinden indirdim kurdum. Temayı wordpress temalarından ''kur''a basarak orjinal olarak kurdum ve eklentileri de aynı şekilde ''eklentiler'' bölümünden kurdum. Paylaşım için değil de istatistikler için kurmak istiyorum.

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 102
  • Ticaret 6, (%100)
glofrum dostum istatistik meselesi için analyticsten şaşma, hiç gerek duymadım jetpackte o özelliğe ekstrası var mı bilmiyorum. Ne tarz bir istatistik lazım ki? Eğer siteye giren çıkanlarsa bunu zaten analytics kullandıkları cihazdan browsera kadar söylüyor, hatta sitede kaç kişi var, saat başı kaç kişi girmiş vesaire.
glofrum

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
@athynas Hocam dediğiniz eklentiyi kurdum ama bir türlü çözemedim ne panelini bulabildim ne istatistikleri tam olarak nereden yapıyoruz?

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 102
  • Ticaret 6, (%100)
Aman dostum ne eklentisi. Eklenti kurup yorma boşuna wordpressi. Analytics Google'ın bir servisi google.com/analytics/ şuraya girip siteni ekle, zaten yönlendirecek seni, sitene bir kod ekleyip google panel üzerinden göreceksin, kaldır eklentiyi hiç gerek yok glofrum
glofrum

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al