wmaraci reklam

Wordpress kod editöründe düzeltmeniz gereken hata sorunu

5 Mesajlar 882 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)

Sorun 1: Düzenleyici kısmına girdiğimde böyle bir hata alıyorum. Bu kısımda değişiklikler yapan biri değilim. Meta tagları header.php içine atmak için girmiştim.

Sorun 2: Meta tagları head başlıkları içine attım ama site ve seo analizi yaptığımda bunlar görünmüyor.

Sorun 3: Siteyi açarken demo içeriklerle düzenleme yapmıştım. Herşeyi düzenleyip demoları sildikten sonra sitenin Google ve console kaydını yaptım fakat Google demo içerikleri indekslemiş. Bunlar indeksten düşürülebilir mi? Zararı olur mu?

Bilgilendirebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

videowebtv.com
wmaraci
reklam

• Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Sorun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

videowebtv.com

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
1- Temada style dosyasının içinde bir SVG kodu falan kullanılmışsa o tarz bir uyarı görmeniz doğal. Herhangi bir yanlış değişiklik yapmadıysanız sorun yok uyarıyı göz ardı edebilirsiniz.

2- kodları arasına istediğiniz meta etiketlerini koyduysanız ve görünmüyorsa ilk yapmanız gereken şey cache temizlemek ;)

3- Google zamanla bu indexleri kaldırır. Ancak siz bunu URL kaldırma talimatı vererek hızlandırabilirsiniz: https://www.google.com/webmasters/tools/url-removal. Bu tarz durumlardan kaçınmak için sitenizi tam olarak yayına açana kadar Wordpress okuma ayarlarındaki "Arama motorlarının bu siteyi indekslemelerine engel olmaya çalış" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

• Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
1- Temada style dosyasının içinde bir SVG kodu falan kullanılmışsa o tarz bir uyarı görmeniz doğal. Herhangi bir yanlış değişiklik yapmadıysanız sorun yok uyarıyı göz ardı edebilirsiniz.

2- kodları arasına istediğiniz meta etiketlerini koyduysanız ve görünmüyorsa ilk yapmanız gereken şey cache temizlemek

3- Google zamanla bu indexleri kaldırır. Ancak siz bunu URL kaldırma talimatı vererek hızlandırabilirsiniz: https://www.google.com/webmasters/tools/url-removal. Bu tarz durumlardan kaçınmak için sitenizi tam olarak yayına açana kadar Wordpress okuma ayarlarındaki "Arama motorlarının bu siteyi indekslemelerine engel olmaya çalış" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

WpÖmerFaruk Hocam Allah razı olsun senden. Hiç rahatsız etmeyeyim, çözümü bulurum dedim. Ama yine senden geldi çözüm Çok sağolasın.

videowebtv.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Rica ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al