wmaraci reklam

wordpress meta tag sorunu

4 Mesajlar 1.480 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hamaratca Hamaratca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Telekominikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
kolay gelsin arkadaşlar, yeni bir wordpress site açtım meta taglarımı yazdım ama seo analiz ettiğim zaman tüm içerikleriimn anahtar kelimeleri meta tag gibi gözüküyor buda ilerleyen zamanda spam a düşmeme sebep olacaktır.
bu sorunu nasıl çözerim etiketlerim meta tag olarak ekleniyor

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar,

Büyük ihtimalle All in one Seo Pack adlı seo eklentisini kullanıyorsunuz bu eklentinin Keyword Settings (anahtar kelime ayarları) bölümüne gelin ve Use categories for meta keywords ayarını kapatın ve Use tags for meta tags ayarınıda kapatıp, tarayıcı çerezlerinizi silin var ise cache eklentisiyle tarayıcı önbelleğinizi temizleyin mete keywords ayarlarınız düzelmiş olacaktır.

Manuel olarak eklemek için kullandığınız temanın header.php dosyasında bulundan kodundan sonra şu kodu ekleyin ve gerekli alanları kendinize göre düzenleyin. Temanıza zaten aşağıda verdiğim kod var ise onu düzenleyebilirsiniz yok ise ekleyin.

Hamaratca

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

Hamaratca Hamaratca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Telekominikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
çok teşekkür ederim all in one seo pack eklentisini pasif yaptım düzeldi şimdi ayarlarımı tekrar yapıyorum

ecem123 ecem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / B
  • Meslek turizmci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba. formda yeniyim nasıl soru soracağımı bulamadım ama benim bir sıkıntım var. meta tagım header da farklı çıkıyor google da arattığım zaman arama motorunda farklı çıkıyor . vede harflari eksik bir şekilde çıkıyor googleda bunun sebebi ne olabilir. sabahtan beri uğraşıyorum birtürlü cevabını bulamadım . wmaracıdan meta tagımı oluşturup header dosyasına yükledim halbuki ama google arama motorunda farklı çıkıyor meta açıklamam :(

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al