wmaraci reklam

Wordpress reklam konusunda yardım

2 Mesajlar 465 Okunma
wmaraci reklam

ozan30 ozan30 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
şu anda faliyette olan siteme adsense reklamı aldım reklamı tüm yazılarda göstermek için single.php ye koyup kaydettim ve reklam sunumu başladı fakat ilerleyen zamanlarda telif hakkı dmca gibi haklar iddaa edilerek bazı yazılarda reklamlar iptal edildi yani bazı yazılarda reklam gösterimi olan yer boş duruyor ve buda çok berbat bir görüntü oluşturuyor ben bunu özel bir kod yardımıyla sadece o yazıda devre dışı bırakıp başka reklam gösterebilirmiyim yada böyle bir eklenti varmı.
Eklenti varsa şayet tüm yazılara ayrı ayrı düzenleme yapmak istemiyorum çünkü 500 tane yazı olduğunu düşünürsek baya zor olur. DLE de bu sistem çok kolay oluyor ama wp de bulamadım yardımlarınızı bekliyorum yada tavsiyelerinizi.

tek seferde bir yada bir kaç sayfada reklamı devredışı bırakıp başka reklam kullanmak istiyorum kısacası bu yani id ye göre falan olabilirmi diye düşündüm ama varsa bilgisi olan lütfen yardım

Ek Olarak: aslında mantıksız deilde sen anlamamışsın belli
sorun şu sitemde adsense reklamları var ama telif hakkı ihlali olan yazılar var adsenseye göre
telif hakkı ihlali olduğunu iddaa ettiği sayfada otomatik olarak reklam gösterimi devre dışı bırakılıyor bende o yazılarda reklam gösterilmediği için başka firmanın reklamını göstermek istiyorum bunu yapmak için ne yapabilirim diye sordum sitedeki reklamlar sadece single.php de komple gösterildiği için reklamı kaldırsam hepsinde kalkar ama ben sadece adsensenin devre dışı bıraktığı sayfalar yada yazılarda uygulamak istiyorum
belki bunu php if else mantığı konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir

https://www.suvariler.com
wmaraci
reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Biraz daha açabilirmisiniz çok mantıksız geldi bir anda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al