wmaraci reklam
lidertakipci

wordpress sayfa 404 sayfa bulunamadı hatası

5 Mesajlar 2.481 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak bu konuda yardım ederseniz sevinirim şimdi benim temamda bir sorun var sorunda fazladan page/34 gibi fazladan sayfa gösteriyor olması mesela

En son sayfaya gitmek istediğimde böyle bir hatayla karşılaşıyorum halbuki 34 tane sayfa yok ama 34 tane sayfa görünüyor neden böyle yapıyor

yazılarımın toplamı 4 sayfa yapıyor 4'üncü sayfaya gittiğimde tamam herşey normal ama 5'inci sayfaya gittiğimde yine 404 hatası alıyorum bana bu konuda yardım ederseniz gerçekten sevinirim
reklam olmasın site adresim mujdatsayar.com'dur cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
reklam

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
merhabalar ... ilk once .htaccess klasorunuzun olup olmadıgını kontroL ediniz sonrasında yapmanız gereken ıslem .. wordpress i guncelleyınız manuel olarak baktınız ki herhangi bir ilerleme kayıt edilemedi, verıtabanınızı kontroL edin panelinizden o yazı mevcutmu veya duruyormu dıye .. KoLay geLsın iyi çalışmalar dilerim .

Benim daha onceden bu sorun karsısında yaptıklarım ..

...YAPTIKLARIM..

1) .htaccess Klasoru yoktur diyerekten OLusturdum
2) Safe Mode oLabilir diyerek Onuda devre disi biraktik..
3) Sunucu iLk sorun oldugunu sanmıyorum (plesk) kullanıyorum bilginiz olsun
4) Kalici bagLantı ayarlarına dokunmadan kaydettim & degistirdim ve benzeri girisimler
5) Kendım url vermeye calıstım ama nafiLe ..

Suda bir Cevap oLsun size..

Kurulum aşamasından sonra, sitede hiçbir değişiklik yapmadan (.htaccess, kalıcı bağlantılar, vb.) 404 hatası alıyorsanız, bu sizin yüklemiş olduğunuz dosyalar ile ilgili bir sorundur yada Plesk panelde yapmadığınız dosya okuma/yazma işlemlerinden kaynaklanır. Tüm hesabı boşaltın, wordpress dosyalarını kendi sitesinden orjinal olarak indirip, olması gerektiği gibi kurun. Tekrar olmazsa makine ile ilgili bir sıkıntıdır diyebilirim.

Google'da, Plesk panele wordpress kurulumu adı altında gerekli kurulum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dosyalara okuma ve yazma izni vermeniz gerekiyor.

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

WaLek adlı üyeden alıntı

merhabalar ... ilk once .htaccess klasorunuzun olup olmadıgını kontroL ediniz sonrasında yapmanız gereken ıslem .. wordpress i guncelleyınız manuel olarak baktınız ki herhangi bir ilerleme kayıt edilemedi, verıtabanınızı kontroL edin panelinizden o yazı mevcutmu veya duruyormu dıye .. KoLay geLsın iyi çalışmalar dilerim ..

Selam hocam .htaccess dosya var, wp güncel yani en son sürümü şuan ingilizce türkçesi çıkmadı diyebiliyorum. ayrıca veritabanı kontrol derken anlamadım burasını hocam teşekkür ederim

Ek Olarak:

WaLek adlı üyeden alıntı

merhabalar ... ilk once .htaccess klasorunuzun olup olmadıgını kontroL ediniz sonrasında yapmanız gereken ıslem .. wordpress i guncelleyınız manuel olarak baktınız ki herhangi bir ilerleme kayıt edilemedi, verıtabanınızı kontroL edin panelinizden o yazı mevcutmu veya duruyormu dıye .. KoLay geLsın iyi çalışmalar dilerim .

Benim daha onceden bu sorun karsısında yaptıklarım ..

...YAPTIKLARIM..

1) .htaccess Klasoru yoktur diyerekten OLusturdum
2) Safe Mode oLabilir diyerek Onuda devre disi biraktik..
3) Sunucu iLk sorun oldugunu sanmıyorum (plesk) kullanıyorum bilginiz olsun
4) Kalici bagLantı ayarlarına dokunmadan kaydettim & degistirdim ve benzeri girisimler
5) Kendım url vermeye calıstım ama nafiLe ..

Suda bir Cevap oLsun size..

Kurulum aşamasından sonra, sitede hiçbir değişiklik yapmadan (.htaccess, kalıcı bağlantılar, vb.) 404 hatası alıyorsanız, bu sizin yüklemiş olduğunuz dosyalar ile ilgili bir sorundur yada Plesk panelde yapmadığınız dosya okuma/yazma işlemlerinden kaynaklanır. Tüm hesabı boşaltın, wordpress dosyalarını kendi sitesinden orjinal olarak indirip, olması gerektiği gibi kurun. Tekrar olmazsa makine ile ilgili bir sıkıntıdır diyebilirim.

Google'da, Plesk panele wordpress kurulumu adı altında gerekli kurulum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dosyalara okuma ve yazma izni vermeniz gerekiyor.

dışarı çıkıyorum hocam 5 dakikaya gelicem dediklerini deneyim bi çünkü baya sinirimi bozuyor bu durum

www.mujdatsayar.com

inceleCo inceleCo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
makale sayılarınla sayfa sayıların beraber büyür. içerik girmeye devam et sorun kalmayacaktır.

İnce eleyip sık dokuyanların sitesi http://www.incele.co
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

İnceleCo adlı üyeden alıntı

makale sayılarınla sayfa sayıların beraber büyür. içerik girmeye devam et sorun kalmayacaktır.

ama hocam http://mujdatsayar.com/blog/ böyle bir sayfa açtım ama burda bir sorun yok en son sayfaya tıklıyorum herşey sağlıklı şekilde çalışıyor yani 34 sayfaya gitmiyor 7 sayfada kalıyor yani düzgün çalışıyor burda

www.mujdatsayar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al