Wordpress Seo Çalışmalarım

6 Mesajlar 1.247 Okunma
smmexpress

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
İnternette aşşağıdaki gibi bir yazı okudum ve yazıda adı geçen eklentilerin gerçekten seo'ya etkisi olup olmadığını tam bilmeden kurmak istemedim acaba gerçekten varmıdır ?

En iyi WordPress Seo eklentileri

SesliChat Siteleri İçin En Uygun Seo WordPress Eklendisi Arkadaşlar milyonlarca WordPress Blog Siteleri olduğunu biliyoruz Yeni Site Acanlar Web Sitelerini WordPress Olarak Kuruyorlar Sitenizin üst sıralarda yer almasını istiyorsak çok çalışmamız gerekiyor.Size Sunacağım eklendiler sayesinde arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına ve içeriğinizle alakalı ziyaretçi çekmemize yardımcı olur Tavsiye Ettiğim Eklentileri Sitenize Kurun Web Sitenizde ne kadar kaliteli ve özgün yazılar yazıyor olursanız olun sağlam bir seo alt Yapısı gerekli Sesli Chat Sesli Sohbet Sitesi İçin Gecerlidir

Seo Smart Links Eklentisi
SEO Smart Links özel anahtar kelime listeleri ek olarak sitenizi ve çok daha fazlası nofollow için otomatik SEO faydalar sağlamaktadır.SEO Smart Links otomatik olarak anahtar kelimeleri postalarınızı ve ilgili mesajları, sayfalar, kategoriler ve etiketler blogunuzda ile yorum bağlayabilirsiniz

Redirection Eklentisi

Yönlendirme gevşek sitenizi olabilir sona kadar bir WordPress, 301 yönlendirmeler yönetmek için 404 hataları izlemek, ve genel olarak düzenli bir eklentidir. , veya eski bir web sayfaları geçiriyorsanız eğer WordPress kurulum dizini değişiyor Bu özellikle yararlıdır Bu eklenti ile bloğunuzu başka bir adrese yönlendirebilirsiniz , 301 kullanarak bloğunuzu başka bir adrese yönlendirir Eklendi Başarılı Bir Şekilde Calışıyor Eklendiyi Seo uzamnları eklendiyi Kullanmanızı Tavsiye Ediyor
Platinum SEO Plugin Eklentisi

Platin SEO Plugin One SEO p All In tüm fonksiyonları sunuyor WordPress blog.Platinum SEO Plugin için tam yerinde SEO çözüm sunuyor.all in one seo ile aynı işi görmekte ve ona rakip olabilecek özelliklere sahip ekstra olarak permalinklerinizi (kalıcı bağlantılarınızı) değiştirmeniz durumunda,otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapabiliyor.
Google XML sitamaps Eklentisi

Bu eklendi sayesinde web sitenizin Site Haritasını Oluştura Biliyorsunuz Bu daha iyi indeks blogunuzda arama motorları yardımcı olacak özel bir XML site haritası oluşturacaktır Google, Bing, Yahoo ve Ask.com gibi arama motorlarında yardımcı olacak özel bir XML site haritası oluşturyor Arama motorlarının istediği site haritalarını otomatik oluşturan bu eklenti sayesinden sitenizi daha hızlı indexslenir.
Simple Tags Eklentisi

Basit Etiketler mükemmel WP 3.0 etiketleri yönetmek için mükemmel bir araç (Tags öneri, Kütle Şartlar (Tags ve Kategori), Otomatik bağlantı etiketleri, Ajax Autoc Editliye bilirsiniz Blog Yazınıza etiket eklerken , benzer ve ilgi çekici etiketleri size sunan bir eklenti , bu özellik wordpress 2.7 versiyonundan sonraki versiyonlarda olan bir özellik ile benzerlik gösterse de bu eklenti ajax ile farklılık arayanlara Uygun eklendi Seo Uzamnları Tarafından Kulanılan Eklendi.Bu felsefe ile yazılmış: en iyi performans, daha güvenli ve yeni bir çok fonksiyonu getiriyor.
TGFI.net seo Eklentisi

Bu Eklendi İse Çok Başarılı teşekürlü Eklendi Geçersiz başlıkları, açıklamaları ve sayfa / post düzeyi girişi ile anahtar kelimeler. ana sayfasında blog olmadığı bir CMS olarak WordPress ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.WordPress bloğunuzda sayfaların title ve meta taglarını kontrol etmenize yardımcı seo eklentisi
All in One SEO Pack Eklentisi

Wodrdpress Bloglarının Webmastırların Vazgecilmez Eklendisi All in One SEO Pack Otomatik olarak Arama Motorları (Arama Motoru Optimizasyonu) için WordPress blog optimize eder En çok kullanılan ve bilinen wordpress seo eklentisi , bu eklenti ile konuların , sayfaların , etiketlerin title ve meta taglarını kontrol edebilir istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Konunun Detayını Daha Sağlıklı şekilde Okuma İstiyorsanız : http://www.seslialmanya.com/wordpress-seo-eklentileri.html Adresine Uğrıya Bilirsiniz
http://www.seslialmanya.com

Yazı linki burası : http://www.google.com/support/forum/p/webmasters/thread?tid=1a4311f3e0e19c0a&hl=tr

Lütfen bu konuda yorumlarınızı bekliyorum eğer çabalarım sonuç vermezse başka yöntemler deneyeceğim.

wmaraci
reklam

Yazsamyeter Yazsamyeter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
hocam ben bunların arasından sitemap.xml ve all in one seo'yu tavsiye ediyorum. Diğerleri bence aşırı

• Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Evet o 2 eklentiyi bende kullanıyorum Google xml Sitemap ve All in seo fakat diğerleri de işe yarayabilir mi bilmiyorum onu öğrenmeliyim :)

Kungiman Kungiman Özel sektör Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Özel sektör
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
wp-seo alabilen alsın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
wp-seo'nun 10 günlük deneme sürümünü kullanıyorum.İyi sonuç alırsam satın alacağım.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Sitemap ve Yoast WordPress SEO kullanıyorum gayet menmunun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al