wmaraci reklam

Wordpress site başka bir siteye yönlendiriliyor

5 Mesajlar 797 Okunma
wmaraci reklam

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Dün başıma geldi. Sitem açıldıktan hemen sonra başka sitelere yönlendiriliyor. Wordfence security eklentisi ile taradım bir dosya buldu sildim ve kısa süreliğine düzeldi ancak sonra gene başladı. Bir kez daha tarattığımda bir dosya daha buldu ancak silme işlemini gerçekleştiremedi veya başka bir sorun oldu. Şimdi tarattığımda ise bir şey görünmemesine rağmen sorun devam ediyor. Htaccess, config, index, functions vb dosyaları manuel olarak gözden geçirdim ama bir şey görünmüyor.

Temizleme işlerinde referansı olan bir arkadaşlar bakabilir mi? Ücret mukabili yardım alacağım...

Edit: İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Sorun Yuzo related posts adlı bir eklentideymiş. Silince problem ortadan kalktı. Başına gelebilecek arkadaşlara bir faydası olur belki...

wmaraci
reklam

bayramuygur bayramuygur e-Commerce Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek e-Commerce
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
phpmyadmin üzerinden wp_options tablosuna erişin, siteurl değeri değişmiş olmalı, bunu düzeltin. Sorununuz düzelecektir ancak yine de veritabanı şifresini değiştiriniz. Ayrıca Yuzo Related Posts eklentisi kurulu ise kaldırın.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
NumanABi bu işte başarılı çalışmaları var. Bence siteniz üçüncü şahıslar tarafından ücretsiz temalardan veya eklentiler yolu ile ele geçirilmiş olabilir. Size tavsiyem işinde başarılı bir kişi ile sitenize çalışma yaptırmalısınız.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
dragoumis35 Site adresini pm ile yollarsanız bir bakalım.

wmaraci
wmaraci

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizin teması warez değil ise ücretsiz bakabilirim, büyük ihtimal sitenize backdoor yerleştirilmiş olabilir. Yada sistemde olan bir açık ile ulaşabiliyor olabilirler. Şifrenizi değiştirmeniz buna mani olmaz, tekrar erişim sağlayabilirler. Wordfence eklentisi pek de bir işe yaramaz bu tür durumlarda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al