wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Sitem Çöktü !!

6 Mesajlar 1.241 Okunma
wmaraci reklam

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba neyden kaynaklandığını bilmediğim bir sebepten siteye girdiğimde bu hatayı veriyor.sanırım güncellemeden kaynaklı.çözümü konusunda bilgi verebilirmisiniz ?

ekran görünütüsü

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Yuklediginiz eklentilerden olabilir FileZilla dan girip eklentileri bi silin yada profesyonel bi yardım alın

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
BySaNCeZ Hocam profosyonel yardım almak için zaten buraya yazdım.Bu işte profosyeneller beki bi bilgi verirde bende bundan sonra başıma gelince ne yapacağımı bilirim.

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Hangi eklentileri kullanıyorsun, yaygın eklentiler mi? Eğer yaygın eklentiler kullanıyorsam güncelleme yüzünden olamaz. Bu sorun herkesde oluşurdu.

Eğer yaygın eklentiler kullanmıyorsan tüm eklentileri sıfırla.
Olazsa tema ile ilgili düzenleme yaptın mı tema yüzünden de sorun çıkabilir.

Yabancı forumda başka bir arkadaşada aynı sorun çıkmış başka bir kullanıcı şu şekilde cevap vermiş.

"Dahili sunucu hataları (hata 500) genellikle eklenti veya tema işlevi çakışmalarından kaynaklanır, bu nedenle yönetici panelinize erişiminiz varsa tüm eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin. Yönetici panelinize erişiminiz yoksa , eklentilerinizi manuel olarak sıfırlamayı deneyin (Dashboard erişimi gerekmez). Bu sorunu çözerse, nedeni bulana kadar her birini ayrı ayrı yeniden etkinleştirin.

Bu sorunu çözmezse, temaya özgü bir sorunu elemek için WordPress sürümünüzün varsayılan temasına geçmeyi deneyin. Yönetici panelinize erişiminiz yoksa, sunucunuza SFTP veya FTP üzerinden veya barındırma hesabınızın kontrol panelindeki bir dosya yöneticisinden erişin, geçerli /wp-content/themes/aktif temanızın dizinine gidin ve yeniden adlandırın. Bu, temaya özgü bir sorunu etkinleştirmek ve umarım dışlamak için varsayılan temayı zorlar.

Bu sorunu çözmezse, bir .htaccesskuralın sorunun kaynağı olması olasıdır . Bunu kontrol etmek için sunucunuza SFTP veya FTP üzerinden veya barındırma hesabınızın kontrol panelindeki bir dosya yöneticisinden erişin ve .htaccessdosyayı yeniden adlandırın . Bir .htaccessdosya bulamıyorsanız , SFTP veya FTP istemcinizi görünmez dosyaları görecek şekilde ayarladığınızdan emin olun.

Eklentilerinizi ve temanızı sıfırlayarak veya .htaccessdosyanızı yeniden adlandırarak sorunu çözemiyorsanız, yardımcı olabiliriz, ancak daha ayrıntılı bir hata iletisine ihtiyacımız var.

Dahili sunucu hataları genellikle sunucu hata günlüğünde daha ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Sunucu hata günlüğünüze erişiminiz varsa, hatayı tekrar oluşturun, tarihi ve saati not alın, ardından o zaman periyodunda meydana gelen herhangi bir hata için derhal sunucu hata günlüğünüzü kontrol edin. Sunucu hata günlüğünüze erişiminiz yoksa, barındırma sağlayıcınızdan sizi aramasını isteyin."

wmaraci
wmaraci

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

halilturhan adlı üyeden alıntı

BySaNCeZ Hocam profosyonel yardım almak için zaten buraya yazdım.Bu işte profosyeneller beki bi bilgi verirde bende bundan sonra başıma gelince ne yapacağımı bilirim.

Ben yanlış bilgi vermemek adına daha profesyonel yardım alın dedim. Laf sokma çabasında değilim. Tekrar söyleyim eklentilerinizi temizleyin.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
118baran hocam uzun uzun anlattığınız için teşekkür ederim söylediklerinizi uygulamaya başlıyorum

BySaNCeZ teşekkür ederim deneyeceğim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al