wmaraci reklam

Wordpress siteniz yavaş mi

10 Mesajlar 1.435 Okunma
wmaraci reklam

WPdestek WPdestek WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 170 / 140
  • Ticaret 19, (%100)
Evet yuksek hizda kendi sunucularimiz içinde farklı ipler ile 150 TL yillik hizmet vermekteyiz siteniz yavaş mi aciyor hiz konusunda garanti veriyoruz ve joomla veya wordpress gibi CMS sistemlerinde kurma hizmeti hatta e ticaret siteleri bile kuruyoruz detayli bilgi ve öğrenmek için sorularinizi bekliyoruz. Kendi sitem normal hostinglerde 5sn acilirken simdi 1 sn aciliyor. Eğer sunucumuzda yer almak isteyen arkadaşlar olursa PM atsinlar

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

crazy3131 crazy3131 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress siteniz en kötü hostta 1sn altında açılma garantisi veririm hocam sunucuya hiç gerek yok

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
YS belgenizi konunuza eklemeniz gerek aksi taktirde konu açmanız yasak.

hakanturan hakanturan Founder at ototespit.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otomobil Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

crazy3131 adlı üyeden alıntı

Wordpress siteniz en kötü hostta 1sn altında açılma garantisi veririm hocam sunucuya hiç gerek yok

Hocam yardım edin o zaman, wordpress üzerine orjinal tema ile kurulmuş sitem var. Açılış hızı oldukça yavaş.(1.915 Seconds) 58% of sites are faster

wmaraci

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
benim 0.51 snde veriyor sanırım bu durumda iyi bir hız

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otomobil Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

easlanhan adlı üyeden alıntı

benim 0.51 snde veriyor sanırım bu durumda iyi bir hız

Fast'ı yakalamışsınızdır ! Başarılar dilerim, fakat nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Bu konuda çok yere konu açtım fakat istediğim bilgiyi ve çalışmaya ulaşamadım.

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)
a) Anasayfanızda (sitenizin ilk girişinde) aşırı resimlerden uzak durun:
Tasarım sonuçta sadece resimlerden oluşan bir hayal gücü değildir. Kodlardan oluştuğu gibi css ile sıkı bir tasarım yapabilirsiniz. Sadeleştirmekte fayda var, örnek verecek olursam Logo ve sosyal medya ikonlarından başka resim kullanmamaya dikkat ediyorum.

En basit örneği ise, "devamını oku" tagını sitenizde gösterirken, çoğu sitede resim olarak eklendiğini görüyorum. onun yerine Google ile barışık olan text (yazılar) halinde ekleyin.

b) Pluginler:
Her zaman bu pluginler hostunuzdan çağırılırken büyük cpu harcar. Bunun yerine sitenizde plugin halinde olmayan yani "eklentisiz kod" eklemeye çalışın.

c) Java-html-css:
Dosyalarınızda gereksiz kodlamaları bulun ve onları kaldırın, sonuçta sorgulama sırası bunlarda taranıyor.

d) Yazı içerisi görseller:
Resimleri doğru şekilde biçimlendirmek ve sıkıştırmak, baytlarca veriden tasarruf edilmesini sağlayabilir.

örnek olarak bunları verebilirim. tabi ki asıl hocalarından öneri almak ayrı bir güzellik olsa gerek.
hakanturan

kişi bu mesajı beğendi.

olkunmustafa olkunmustafa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web & Android Developer
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Tasarım sonuçta sadece resimlerden oluşan bir hayal gücü değildir. Kodlardan oluştuğu gibi css ile sıkı bir tasarım yapabilirsiniz. Sadeleştirmekte fayda var, örnek verecek olursam Logo ve sosyal medya ikonlarından başka resim kullanmamaya dikkat ediyorum.

En basit örneği ise, "devamını oku" tagını sitenizde gösterirken, çoğu sitede resim olarak eklendiğini görüyorum. onun yerine Google ile barışık olan text (yazılar) halinde ekleyin.

b) Pluginler:
Her zaman bu pluginler hostunuzdan çağırılırken büyük cpu harcar. Bunun yerine sitenizde plugin halinde olmayan yani "eklentisiz kod" eklemeye çalışın.

c) Java-html-css:
Dosyalarınızda gereksiz kodlamaları bulun ve onları kaldırın, sonuçta sorgulama sırası bunlarda taranıyor.

Resimleri doğru şekilde biçimlendirmek ve sıkıştırmak, baytlarca veriden tasarruf edilmesini sağlayabilir.

örnek olarak bunları verebilirim. tabi ki asıl hocalarından öneri almak ayrı bir güzellik olsa gerek.

Ek olarak js dosyalari skistirin,
Yazdiginiz js kodlarini eger butun sayfalarda calismiyorsa sadece gerekli sayfalarda kullanin.
Db sorgularini tek sefer de yapip gerekirse js ile parcalara bolun.

Ayrica sunucu hizi da farkettigini soylemeliyim. Sunucu hizi da erisimde onemli yer tutuyor.
hakanturan

kişi bu mesajı beğendi.

evdenevevip evdenevevip Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek losistik firma sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bendede aynı sorun vardı hostu değiştirip kurtulmuştum.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otomobil Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

b) Pluginler:

c) Java-html-css:

Çok teşekkür ederim, önerilerinizi mutlaka uygulayacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al