wmaraci reklam

Wordpress Sitenizi Hızlandırın %100 Sonuç

7 Mesajlar 826 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mahlukat mahlukat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır sitemi hizlandirma icin forumlarda geziniyorum herkes belirli bir mevla isteyip hızlandırıcağini söylüyor. Gına geldi artık bunu herkes ticarete dökmüş bilgilerini parayla satıyorlar arkadaşlar 10 saniyede açılan web sitem 1-2 saniyeye düştü çözümü Smuh diye bir eklenti var ekleyin Ayarlar bölümünden tüm dosyalari sıkıştır diyin yaklaşık-30 dakika ile 1 saat arası sürüyor gerçekten ciddi anlamda hızlandırıyor. Kimseye bilgi için para vermeyin araştırın okuyun bulun.
WEB SİTEM http://c4ack.comc4ack.com

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Smush eklentisinden bahsediyorsanız maalesef yanlış bir seçim olmuş.

Zamanla veritabanına fazlası ile yük bindirir.

O zaman da bir konu açar veritabanı temizliği yaptırmak istiyorum dersiniz.

Maalesef konuyu çok yanlış buluyorum.

Birilerine kızdınız diye ''ben buldum, bu doğrusu'' diyemezsiniz.
bluecity mahlukat goodestmedya

kişi bu mesajı beğendi.

TeknoPital TeknoPital https://teknopital.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 67 / 78
  • Ticaret 13, (%100)
Sitenizi biraz inceledim. Açtığınız konular "instagram adına mail gönderme, twitter hesap kapatma %100, instagram nasıl hacklenir, x crack, y bedava indir" tarzında tamamen vandallık ve HIRSIZLIK içeriyor.

Açtığınız siteden nasıl bir zihniyette olduğunuz az çok belli, forumda site hızlandırma işiyle profesyonel olarak ilgilenen birçok arkadaş var ve emin olun yaptıkları şey siteye smuh kurmaktan çok daha komplike şeyler. Bir önceki konunuzda yardım istediniz birkaç dakika sonra sitemkar yorumlar atmaya başladınız. Gelip yardımcı olanlar da oldu halbuki.

İnsanlar size ücretsiz olarak bir şeyler yapmak zorunda değil, sağdan soldan crack indirip paylaşmayla gerçek bir şeyler başarmış olmuyorsunuz.

Sizin ücretsiz paylaştığınızı sandığınız crack ve free yöntemler tamamen birilerinin emeklerini sömürmeye yönelik. Chris-PC RAM Booster programını yapan adamların elinde sihirli değnek yok mesela, aylarca belki de yıllarca uğraşıp yazıyorlar o programları.

Sonra sizin gibi birisi gelip link kısaltmadan üç kuruş kazanmaya çalıştığı sitesini hızlandırmadı diye forumdakilere çamur atıyor.

Önce ortaya bir değer koyun bir şeyler üretin sonra bir şeyler söyleyin millete.
KursunKalemm mahlukat yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tamam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

TeknoPital adlı üyeden alıntı

Sitenizi biraz inceledim. Açtığınız konular "instagram adına mail gönderme, twitter hesap kapatma %100, instagram nasıl hacklenir, x crack, y bedava indir" tarzında tamamen vandallık ve HIRSIZLIK içeriyor.

Açtığınız siteden nasıl bir zihniyette olduğunuz az çok belli, forumda site hızlandırma işiyle profesyonel olarak ilgilenen birçok arkadaş var ve emin olun yaptıkları şey siteye smuh kurmaktan çok daha komplike şeyler. Bir önceki konunuzda yardım istediniz birkaç dakika sonra sitemkar yorumlar atmaya başladınız. Gelip yardımcı olanlar da oldu halbuki.

İnsanlar size ücretsiz olarak bir şeyler yapmak zorunda değil, sağdan soldan crack indirip paylaşmayla gerçek bir şeyler başarmış olmuyorsunuz.

Sizin ücretsiz paylaştığınızı sandığınız crack ve free yöntemler tamamen birilerinin emeklerini sömürmeye yönelik. Chris-PC RAM Booster programını yapan adamların elinde sihirli değnek yok mesela, aylarca belki de yıllarca uğraşıp yazıyorlar o programları.

Sonra sizin gibi birisi gelip link kısaltmadan üç kuruş kazanmaya çalıştığı sitesini hızlandırmadı diye forumdakilere çamur atıyor.

Önce ortaya bir değer koyun bir şeyler üretin sonra bir şeyler söyleyin millete.

tamam,hocam üşenmediniz mi yazarken

TeknoPital TeknoPital https://teknopital.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 67 / 78
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam tam da çalışmak, uğraşmak üzerine yazmıştım size ama... Ben alışığım çalışmaya, uğraşmaya o yüzden üşenmedim :)
mahlukat yilmaz70 goodestmedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurye
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 13 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
çok teşekkür ederim <3

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al