wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Tema Yapımı Dersleri

15 Mesajlar 1.552 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Arin Arin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Umarım faydalı olur.
Ders 0
Ek Açıklama: Videoda belirtilen BootW teması hazır tema değildir, derslerde sıfırdan oluşturacağımız temadır.

wmaraci
reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
BootW temasının düzenlenmesini açıklamışsınız ?

Bootstrap ile yaptığımız bir tasarımı wordpress e aktarıcaz zannettim.. Video ve konu başlığında sıkıntı var bence.

Metaren.NET.TR

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
tema yapımı demişsin ama fos çıktı, videonun tema yapımıyla alakası yok, mevut bir temanın kullanımını açıklamışsın. Bu şekilde insanları kandırmaya hakkında yok.

https://populertarim.com

• Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)

srox3 adlı üyeden alıntı

BootW temasının düzenlenmesini açıklamışsınız ?

Bootstrap ile yaptığımız bir tasarımı wordpress e aktarıcaz zannettim.. Video ve konu başlığında sıkıntı var bence.

Simdi su yorumu videoyu izlemeden yaptiysan ayip videoyu izledikten sonra yaptiysan daha buyuk ayip. Arkadasim derslerde Bootstrap ile yaptigim BootW temasini nasil Wordpresse aktaracagimizi gorecegiz. BootW dersler sirasinda olusturdugumuz temanin adi. Onu yaptik bu giris dersinde de nasil ozelliklere sahip tema oldugundan bahsediyorum..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)

olesore adlı üyeden alıntı

tema yapımı demişsin ama fos çıktı, videonun tema yapımıyla alakası yok, mevut bir temanın kullanımını açıklamışsın. Bu şekilde insanları kandırmaya hakkında yok.

Yahu arkadasim ayip degil mi su yorumlari yapiyorsunuz. Yahu BootW hazir tema degil. Derslerde sifirdan Bootstrap ile olusturacagiz ve onu Wordpress temasi haline getirecegiz. Yok kandirma yok fos cikti, cok ayip...

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Hocam çok sayfalı psd tasarımdan beri sizi takip ediyorum. Fakat videolar çok uzun oluyor biraz buna dikkat etmenizi elinizden ne geliyorsa yapmanızı isterim. Sanırım 12 ders videosu vardı 0-1-2 izledikten sonra yormaya başlamıştı. Tabii şahsi fikrim belirtmek istedim.

• Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
@dogubaklaci Merhaba, elestirinizde dogruluk payi var mutlaka. Ancak seviyeyi mumkun oldugu kadar baslangica yakin tutmak gerektigini dusundum. Daha seri olunabilir ama.

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

Arin adlı üyeden alıntı

Simdi su yorumu videoyu izlemeden yaptiysan ayip videoyu izledikten sonra yaptiysan daha buyuk ayip. Arkadasim derslerde Bootstrap ile yaptigim BootW temasini nasil Wordpresse aktaracagimizi gorecegiz. BootW dersler sirasinda olusturdugumuz temanin adi. Onu yaptik bu giris dersinde de nasil ozelliklere sahip tema oldugundan bahsediyorum..

Temayı zaten wordpress'e aktarmışsınız. 25 dakikanın 8 - 10 saniyelik bir kısmında bu işlemleri adım adım anlatacağınızı belirtmiş olabilirsiniz ancak bu bilgiyi almak için 25 dakika harcayamadım, kusura bakmayın.

Konu güncelenerek detaylı açıklamalar aynı konu içeriğine eklenecek olsa bile, youtube'a eklemiş olduğunuz videonun başlığı ile içerik yine birbirini tutmuyor :confused:

Bence alıngan bir yorum yapmışsınız ve bu daha büyük bir ayıp.

Metaren.NET.TR

• Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
2 kere gönderim..

• Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)

srox3 adlı üyeden alıntı

Temayı zaten wordpress'e aktarmışsınız. 25 dakikanın 8 - 10 saniyelik bir kısmında bu işlemleri adım adım anlatacağınızı belirtmiş olabilirsiniz ancak bu bilgiyi almak için 25 dakika harcayamadım, kusura bakmayın.

Konu güncelenerek detaylı açıklamalar aynı konu içeriğine eklenecek olsa bile, youtube'a eklemiş olduğunuz videonun başlığı ile içerik yine birbirini tutmuyor :confused:

Bence alıngan bir yorum yapmışsınız ve bu daha büyük bir ayıp.

Hayır 8 - 10 saniyelik kısmında değil, videoda açık bir şekilde önce temanın statik halini sonra ise çalışan halini gösteriyorum ve bunun giriş, bilgilendirme dersi olduğu ortada.. Üfürmek için 8 - 10 saniye yetiyor sanıyorum. Sonrasında ise yapılan temanın özelliklerinden bahsediyorum. Ancak ikna oldum, ayıp durumunu geçtim sizdeki sorun daha büyük..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al