wmaraci reklam

Wordpress Tema yapımında en iyi ücretsiz kaynak

2 Mesajlar 432 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, arada bulduğum güzel şeyleri sizlerle paylaşıyorum, bu da onlardan biri. Öncelikle şunu belirteyim bu arkadaşı tanımıyorum, forumda üye mi onu da bilmiyorum. Videolarını da çok tema yapımı hakkında çok detaylı araştırma yaparken denk geldim. Bulması gerçekten zor oldu YouTube SEO işte.

Yıllardır wordpress tema yapımı, entegrasyon vb konuları araştırıyorum. Mantığını çözmeye çalışıyorum. Bu konuda çok az kaynak var zaten. Bir iki seri hariç hep yarım kalmış, hızlı geçilmiş konular var. Genelde de basit yapılar (tek sayfa, kurumsal vb) temalar üzerine yoğunlaşılmış. Bu arkadaş sağlam bir seri yapmış kesinlikle tavsiye ediyorum. Ama nedense çok izlenmemiş, gerçi çok detaylı araştırma yapmazsanız karşınıza çıkmıyor çok gerilerde kalmış YouTube aramalarında.

İnşallah bu tür kaliteli eğitimler artarsa yerli yazılımcılarımız da çoğalır diye umid ediyorum. Bu konuda bildiğiniz başka kaliteli eğitimler varsa lütfen paylaşın. Çok az Türkçe kaynak var çünkü.

Wordpress tema entegrasyonu olarak açılmış başlıklar belki ondan bulunamıyordur. Playlisti atıyorum faydalanmak isteyenler vardır mutlaka. Bu arada arkadaş foruma üyeyse derslere devam etmesini rica ediyorum.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLAGcxVaSYDtQtXsTC-4DwxzuKLveMzmiG

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

znc37 znc37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Paylaşım için teşekkür ederim.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al