wmaraci reklam

Wordpress Temalarında hangi özellikler daha çok hoşunuza gidiyor?

14 Mesajlar 1.902 Okunma
smmexpress

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Abi bence piyasadaki temalardan farklı olsun. Çoğu tema birbirine benziyor. Sen daha iyi bilirsin gerçi de dediğim gibi farklı olursa daha iyi olur. Bilgisayara geçince daha detaylı yazayım.

wmaraci
reklam

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
bu konuda benimde hedeflerim arasında olan css in gücü kullanılıp blog, magazin, portal, ve grafiklerle oynayarak her tür diyebileceğiniz bir wp tema tasarlamak en güzeli olacak sanırım. gittikçe sıradanlaşıyor temalar. yada gözlerimiz alışıyor aynı görünümlere...

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com

Gunceel Gunceel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Arama kutusu olabilir mesela http://www.anarschi.com/ adresinde göremedim çünkü. :D
Şaka bir yana sade ve güzel görünümlü bir tema olabilir bende griyi severim içerik altında istatistikler dahilinde resim, müzik ve video galerisi de olmalı diye düşünüyorum.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Şablon olarak farklı olmasını beklemeyebilirim. Sonuç olarak bir WordPress temasının şekli şemalı az çok bellidir. Ama sıralanış aynı olsa bile çizgiler farklı olmalı. Özellik olarak ise, ben sadelikten yana olduğumdan çok abartılı caf caflı, uçan-koşan şeylerden yana değilim. Güzel bir tema paneli (sade ve anlaşılır olmalı), düzgün kodlama ve gereksiz kod barındırmama ve tasarımdaki profesyonellik benim için bir temayı "harika" yapmaya yeter.

Ama illede bir fikir vermek gerekirse; sidebar'da tablı bir menü olabilir. Daha derli toplu durması açısından. Olmazsa olmaz bir slider tabi ki.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al