wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress tüm konular

15 Mesajlar 1.595 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BurCu1905 BurCu1905 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar dediklerinizi aynen yaptım fakat sayfa altına pagenavi kodlarını eklememe rağmen numaralandırmayı başaramadım...

Kullandığım kod düzenini veriyorum bir bakarsanız sevinirim...

/*
Template Name: Tum Yazilar Sayfa Şablonu
*/
?>

99); $myposts = get_posts($args); foreach($myposts as $post) : setup_postdata($post);?>

wmaraci
reklam

dyildiz dyildiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

technoesh adlı üyeden alıntı

99); $myposts = get_posts($args); foreach($myposts as $post) : setup_postdata($post);?>

Bu kodu aşağıdaki kod ile değiştirirseniz büyük ihtimal olumlu sonuçlanacaktır. Bir de eklediğiniz sayfanın en altına ya pagenavi ya da varsa kendi sayfalama fonksiyonunuzun kodunu eklemeniz gerekmektedir.

8, 'paged' => $paged); $myposts = get_posts($args); foreach($myposts as $post) : setup_postdata($post);?>

Verdiğiniz kodlamayı yaparak tüm yazıları getirdik fakat sayfalama yapamadık .Arkadaşımda Eccepure Teması kullanıyor.Nasıl yapacağız acaba yardımcı olurmusunuz.

Teknoloji , Web Master ve Kodlama Blogum ;

www.dyildiz.com

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)

BurCu1905 adlı üyeden alıntı

Merhabalar dediklerinizi aynen yaptım fakat sayfa altına pagenavi kodlarını eklememe rağmen numaralandırmayı başaramadım...

Bu kodu aşağıdaki kod ile değiştirirseniz büyük ihtimal olumlu sonuçlanacaktır. Bir de eklediğiniz sayfanın en altına ya pagenavi ya da varsa kendi sayfalama fonksiyonunuzun kodunu eklemeniz gerekmektedir.

8, 'paged' => $paged); $myposts = get_posts($args); foreach($myposts as $post) : setup_postdata($post);?>

dyildiz adlı üyeden alıntı

Verdiğiniz kodlamayı yaparak tüm yazıları getirdik fakat sayfalama yapamadık .Arkadaşımda Eccepure Teması kullanıyor.Nasıl yapacağız acaba yardımcı olurmusunuz.

Bu şekilde çalışması gerekli. eksik bir şeyler yapıyor olabilirsiniz. Sayfa başı 8 yazı listelenir bu şekilde. 8 yazıdan fazla girmelisiniz sayfalama için. Öncelikle buna dikkat etmelisiniz.

dyildiz dyildiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Bu şekilde çalışması gerekli. eksik bir şeyler yapıyor olabilirsiniz. Sayfa başı 8 yazı listelenir bu şekilde. 8 yazıdan fazla girmelisiniz sayfalama için. Öncelikle buna dikkat etmelisiniz.

sayfada şuan toplam 40 adet yazı var fakat yeni sayfa açıyoruz ve şablondan seçiyoruz ve bu şekilde geliyor http://i.hizliresim.com/voknBO.png

Ek Olarak:

sayfada şuan toplam 40 adet yazı var fakat yeni sayfa açıyoruz ve şablondan seçiyoruz ve bu şekilde geliyor http://i.hizliresim.com/voknBO.png

Teknoloji , Web Master ve Kodlama Blogum ;

www.dyildiz.com
wmaraci
wmaraci

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)

BurCu1905 adlı üyeden alıntı

dyildiz adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Site adresini özel mesajla gönderin bir bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al