wmaraci reklam

Wordpress Ürün Özellikleri Listeleme

8 Mesajlar 1.254 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress e merakım olduğu için soruyorum.böyle bişey gördüm asp ile yapılmış merak ettim wordpress te girdiğimiz ürünün özelliklerini bu şekilde listeleme şansımız varmı ?

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Tablo kullanarak yapabilirsin. Ürünlere özel şablonlar çıkarıp o şablon üzerinden sadece doldurman gereken yerleri doldurursun. Tasarımı bir kere yapıp istediğin her alanda ister kodla ister kısa kodla gösterirsin. Eklenti Burada

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
ocalburakdurmus teşekkür ederim.kendimiz için böyle bir sistem yapsak dediğiniz de sıkıntı yok.ama örnek veriyorum ben bir web tasarımcı olsam müşteriye o şekilde vermek pek mantıklı gelmedi.müşteri ürünü girdiği zaman özelliklerini bu şekilde sistemden yazmalı.

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

• Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
halilturhan Kendi eklentinizi yazabilirsiniz. WordPress açık kaynak bi proje. Yeni yazı ekleme sayfasındaki sidebar içerisine form ile ek veriler girip bu verileri kendi tablonuzda tutarsanız, bu verileri yazı içerisinde istediğiniz alanda istediğiniz şekilde gösterebilirsiniz. Bilmiyorum dediniz diye eklenti önerdim. Yoksa eklenti kullanımını "genelde" tavsiye etmiyoruz.
halilturhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

94087 94087 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 10.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 20 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Bazı eklentiler ile bunu yapabilmek mümkün. Bunun dışında bazı temaların özelliğinde bile var böyle listeleme.
halilturhan

kişi bu mesajı beğendi.

BeycanDeveloper BeycanDeveloper Web developer Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 49 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba iyi günler ücretli destek isterseniz iletişime geçebilirsiniz. İster eklenti ister temaya entegre eğer temanın bağzı özellikleri el verişli ise isteğinizi yerine getirebilirim.

Hadi canım!

muzafferkarakan muzafferkarakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarimcisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

halilturhan Kendi eklentinizi yazabilirsiniz. WordPress açık kaynak bi proje. Yeni yazı ekleme sayfasındaki sidebar içerisine form ile ek veriler girip bu verileri kendi tablonuzda tutarsanız, bu verileri yazı içerisinde istediğiniz alanda istediğiniz şekilde gösterebilirsiniz. Bilmiyorum dediniz diye eklenti önerdim. Yoksa eklenti kullanımını "genelde" tavsiye etmiyoruz.

Peki bunun nasil yapildigi ile ilgili bir ornek var mi? Ben bir emlak sitesi yapmak istiyorum ozel taksonomi ile il ilce mahalle gibi secimler yaptirmak istedim, tek tek adresleri elimle girdim ama sayfamda secim yaptirarak ilanlarimi listeletemedim.
Benimde sorunum arkadasin sorunuyla hemen hemen ayni. Hani en azindan bunu yapabilmek icin ssu su konulari bilmeniz ve soyle bir yol izlemeniz gerekir seklinde bir cevap verirseniz biz de ona gore birseyler yapabiliriz.

• Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
muzafferkarakan WordPress yazı ekleme sayfasında sidebar bulunuyor. Genelde sağ tarafta bulunur. Bura kategori, etiket, öne çıkarılmış görsel gibi verileri giriyoruz. Bu alana bir widget yazabilirsiniz. Bunun için HTML, CSS, PHP ve MySQL bilmeniz gerekiyor.

Buraya yazacağınız widget istediğiniz verileri kabul eden basit bir form olabilir. Adres bilgilerini bu formdan alıp yeni oluşturduğunuz bir veritabanı tablosuna kaydedersiniz. Veriyi kullanıcıdan ya da yazı içerisinden almış olursunuz. Aldığınız ve depoladığınız bu veriyi yazı içerisinde ya da herhangi bir ortamda göstermek yine isteğinize kalmış. Yazının içerisinde bir tane HTML tablo çağırıp verileri de bu tablo içerisine yazdırabilirsiniz. Bu süreçte önceden de belirttiğim gibi biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al