wmaraci reklam
lidertakipci

wordpress ürün tanıtım eklentisi lazım

10 Mesajlar 7.853 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

amonyak17 amonyak17 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yazdığım gibi şöyle anlatayım sorunumu sitem var hizliboncuk diye burda resimleri koydum ayrı ayrı sayfalar acıcam fakat bu sefer resimlere fiyatlarınıda giricem satın alma olmuycak sadece fiyat ve metresi ne kadar atıyorum bunu yapabilceğim eklenti ne var e-commerceyi denedim tek sayfada hepsi cıkıyor ben böyle istemiyorum ayrı ayrı sayfalarda ayrı ayrı ürünler inş yardımcı olan biri cıkar hayirli forumlar

wmaraci
reklam

Adil Adil Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 125
  • Ticaret 3, (%100)
Sanırım istediğiniz şey açtığınız konulara fiyat ve metre bilgisi girmek? İstediğiniz bu ise eklenti kullanmadan ufak bir ücret karşılığı halledebilirim.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Adil adlı üyeden alıntı

Sanırım istediğiniz şey açtığınız konulara fiyat ve metre bilgisi girmek? İstediğiniz bu ise eklenti kullanmadan ufak bir ücret karşılığı halledebilirim.

şuan ücret karşılığı olma ihtimali yok hocam inş ileride çalışabiliriz hayirli forumlar.

alisahin alisahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 4, (%100)
Böyle bir eklentiye benimde ihtiyacım olmuştu ancak bulamadım. jobs eklentileri var. Eklenti arama bölümünden "jobs" yazıp arattırıp inceleyebilirsin. Biraz düzenlemeyle belki işine yaraya bilir

http://www.istanbulasansor.net
wmaraci
wmaraci

BilalTurkmen BilalTurkmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Woocommerce eklentisi google ve wordpress ustunde arat hocam . eger woo temalarından baska tema uzerınde calısıyorsa ısını gorecektır.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
hocam 2 sinide deneyip eklentiyi burada paylasacagım olursa teşekkürler yorumlarınız için

Ek Olarak: arkadaşlar halledemedim bitane örnek buldum şu tarzda ama hala beceremedim

http://www.templatescraze.com/free-wp-themes/demo/beauty-store/

mukerrem mukerrem Kamuda İşçi Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Kamuda İşçi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Özel alanları kullanarak yapmayı denediniz mi? Fiyat diye bir özel alan oluşturup, karşısındaki değeri siteye yazmayı mesela.
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

Her Yer Karanlık

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
İlla bu temayı kullanacağım demiyorsanız , Ürün tabanlı bir kaç ücretsiz tema biliyorum yardımcı olabilirim tasarımları da güzel ürün girmeleride. Sadece bir kaç yerin ingilizce başlıklarını türkçeye çevirecek kadar uğraştırır sizi.
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

MeLodrama adlı üyeden alıntı

İlla bu temayı kullanacağım demiyorsanız , Ürün tabanlı bir kaç ücretsiz tema biliyorum yardımcı olabilirim tasarımları da güzel ürün girmeleride. Sadece bir kaç yerin ingilizce başlıklarını türkçeye çevirecek kadar uğraştırır sizi.

hocam aslında amacım tema değil şunu hedefliyorum makalelerle siteme kullanıcı çekip elimdeki ürünleride fiyatlarını görmeleri ayrı bi sayfa acıcam ama o dediğiniz temalarda makale girebileceğim yer varsa değiştirebilirim yardımcı olursanız sevinirim hocam

Ek Olarak:

mukerrem adlı üyeden alıntı

Özel alanları kullanarak yapmayı denediniz mi? Fiyat diye bir özel alan oluşturup, karşısındaki değeri siteye yazmayı mesela.

hocam e-commercede falan sıkıntı yok sıkıntı olan nokta şurda e-commercede ayrı ayrı sayfalarda ayrı ayrı ürünler girilmiyor yoksa cok güzel eklenti orda takıldım ayrı ayrı sayfalarda ayrı ayrı ürünlerin gözükmesini sağlamak resimler gibi http://www.hizliboncuk.com/boncuk-pecete/ http://www.hizliboncuk.com/boncuk-modelleri/

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

amonyak17 adlı üyeden alıntı

hocam aslında amacım tema değil şunu hedefliyorum makalelerle siteme kullanıcı çekip elimdeki ürünleride fiyatlarını görmeleri ayrı bi sayfa acıcam ama o dediğiniz temalarda makale girebileceğim yer varsa değiştirebilirim yardımcı olursanız sevinirim hocam

Makale ve sayfa ekliyebiliyosun fakat anasayfada sadece ürünler çıkıyor . Makaleleri sağ tarafta Yazılar bileşeninin içinde görebiliyosun.

Temanın orjinali budur; http://www.web2feel.com/ebuy/
türkçeye çevirip düzenlemeler yaptığım hali www.ubesbilgisayar.com budur .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al