wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Üyelik Eklentisi

21 Mesajlar 3.592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)
İyi geceler. Bir üyelik eklentisine ihtiyacım var.

1. Şık ve basit olacak.

2. Sitede paylaşılan yazıları üyeler "Favorilerim" gibi kendilerine özel bir bölüme ekleyebilecek.

3. Birbirlerine mesaj atabilecek. (şart değil ama olursa güzel olur)

4. Profillerini düzenleyebilecekler. Her üyenin kendi profiline özel banner profil resmi vs olacak.

5. Birbirlerini takip edebilecekler. Takipçi sistemi olacak.

Bu özellikleri sağlayabilen ücretli veya ücretsiz bir eklenti bilenler söyleyebilir mi veya yazabilecek olan arkadaşlar özel mesaj atabilir mi?

wmaraci
reklam

aLoNe aLoNe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek BT Administrator
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ultimate Member (memhership değil sadece member) eklentisi bunu rahatlıkla karşılar, alt extensionları sayesinde rahatça işini görür. Tek sorunu sunucuya biraz fazla yük bindirip load süresini uzatması ama kullanınca buna değiyor.
kadirpekmert

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

aLoNe adlı üyeden alıntı

Ultimate Member (memhership değil sadece member) eklentisi bunu rahatlıkla karşılar, alt extensionları sayesinde rahatça işini görür. Tek sorunu sunucuya biraz fazla yük bindirip load süresini uzatması ama kullanınca buna değiyor.

Açıkçası sistemi çok yormasını istemiyorum. Gerçekten profesyonel bir eklenti istiyorum. UserPro diye bir eklenti buldum kullanan var mı önerir misiniz?

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
peepso bir dene istersen.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Eiffel adlı üyeden alıntı

Açıkçası sistemi çok yormasını istemiyorum. Gerçekten profesyonel bir eklenti istiyorum. UserPro diye bir eklenti buldum kullanan var mı önerir misiniz?

UserPro da kullandım fakat pek memnun kalmadım, zira admin paneli yönetimi ve izolasyonu iyi değil. Eğer Cache Enabler ve Autoptimize eklentileriyle beraber Ultimate Member kullanırsan bence çok rahat ve profesyönel olur. Zaten her türlü özelleştirmeye de izin veriyor. Dilersen kendi sitem olan fatihbasaran.com.tr üzerinden kontrol edebilirsin, aynı sistemi kullanıyorum ve yüküm gayet iyi, loadlar 0,2 civarı. Hosting firmana göre değişir tabi.

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

cihaneken adlı üyeden alıntı

peepso bir dene istersen.

bakıyorum şimdi hocam

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

aLoNe adlı üyeden alıntı

UserPro da kullandım fakat pek memnun kalmadım, zira admin paneli yönetimi ve izolasyonu iyi değil. Eğer Cache Enabler ve Autoptimize eklentileriyle beraber Ultimate Member kullanırsan bence çok rahat ve profesyönel olur. Zaten her türlü özelleştirmeye de izin veriyor. Dilersen kendi sitem olan fatihbasaran.com.tr üzerinden kontrol edebilirsin, aynı sistemi kullanıyorum ve yüküm gayet iyi, loadlar 0,2 civarı. Hosting firmana göre değişir tabi.

hocam şimdi üye oldum sizin sisteme. çok fazla yorduğu söylenemez ama mesajlaşma, yazıları beğenme vs özellikleri yok. Çok basit olmuş sadece üye olup giriş yapabiliyorsun bir katkısı yok

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Eiffel adlı üyeden alıntı

hocam şimdi üye oldum sizin sisteme. çok fazla yorduğu söylenemez ama mesajlaşma, yazıları beğenme vs özellikleri yok. Çok basit olmuş sadece üye olup giriş yapabiliyorsun bir katkısı yok

Alt eklentileri var fakat onları kullanmıyorum şimdilik :) Destek veriyo eklenti, bi ara iyiden iyiye kullanmıştım, hatta arkadaşlık, mesajlaşma, beğeni, yorumlama, profil vs türü de kullandım.

Tüm özelliklerini görmek için destek sitesine de bakabilirsin, üye oldunsa benim sitemde profiline bakabilirsin, orada fikir sahibi olursun zaten. Bence şimdilik en iyisi bu, zevkler renkler tartışılmaz tabi.

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada evet cihaneken PeepSo demiş, onu da deneyebilirsin, beğenilen bir eklenti. Türkçe desteği yaptılar mı bilmiyorum ama üzerinde durmaya değer.

• Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

aLoNe adlı üyeden alıntı

Bu arada evet cihaneken PeepSo demiş, onu da deneyebilirsin, beğenilen bir eklenti. Türkçe desteği yaptılar mı bilmiyorum ama üzerinde durmaya değer.

Peepso 'yu denedim şimdi kurulumu vs aşırı zor geldi. Anlam veremedim bir türlü kaldırdım ben de :D BuddyPress deniyorum şimdi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al