wmaraci reklam

WordPress Yardım !

5 Mesajlar 795 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

backlinkcim backlinkcim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 6, (%83)

Merhaba arkadaşlar, WordPress tabanlı siteleri farklı sunucuya taşıdığımızda sapıttı. MySQL işlemciyi tüketiyor ve sunucuyu çok fazla kastırıyor. Sunucu kaynakları yeterli çok daha büyük sunucuda da denedik ama olmuyor. Optimize, cache vs pek çok şey denedik ama olmuyor. Şüphelendiğimiz iki husus var birincisi önceki sunucuda litespeed vardı şuanki sunucuda ise yok diğeri ise siteleri taşımadan önce tüm resimleri sildik.

Konu hakkında yorumu olan veya yardım edebilecek var mı ?

wmaraci
reklam

Colder Colder Sms Onayı Gerekli Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Geçenlerde bende wordpress tabanlı siteyi komple taşıdım işlemleri doğru yapmadığınız takdirde çok sıkıntı çekeceksiniz en ufak bir hata siteyi komple etkiliyor eski server de iken siteniz ilk başta yedeğini aldıysanız veya hala erişiminiz var ise burdan yola çıkarak yeni yükleyeceğiniz server tam yedekleme yüklemesi yapıp bazen SSL sertifikasından dolayı hata verebilir onu firmamızla görüşüp hemen düzeltebilirler yeni serverde PHP ayarlarına bakın version dan dolayı bazen sıkıntı çıkıyor onun dışında diğer sunucu da litespeed var demişsiniz yeni sunucuda yok ise bu zaten size başlı başına sıkıntı çıkaracaktır çünkü litespeed sunucular diğer yani eski sunuculara göre daha verimli hızlı çalışırlar almış olduğunuz yedeği litespeed sunucuda yüklemeyi deneyip farkı göre bilirsiniz kasması bundan dolayı olabilir

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

backlinkcim adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar, WordPress tabanlı siteleri farklı sunucuya taşıdığımızda sapıttı. MySQL işlemciyi tüketiyor ve sunucuyu çok fazla kastırıyor. Sunucu kaynakları yeterli çok daha büyük sunucuda da denedik ama olmuyor. Optimize, cache vs pek çok şey denedik ama olmuyor. Şüphelendiğimiz iki husus var birincisi önceki sunucuda litespeed vardı şuanki sunucuda ise yok diğeri ise siteleri taşımadan önce tüm resimleri sildik.

Konu hakkında yorumu olan veya yardım edebilecek var mı ?

İlk sunucu yedeği olup olmaması önemli değil. Yeni sunucuya taşıyacağınız yedeğiniz elinizde ise iletişime geçin, ücretli destek olurum. 

İletişim için lütfen forum üzerinden PM gönderin.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

backlinkcim backlinkcim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 6, (%83)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

İlk sunucu yedeği olup olmaması önemli değil. Yeni sunucuya taşıyacağınız yedeğiniz elinizde ise iletişime geçin, ücretli destek olurum. 

İletişim için lütfen forum üzerinden PM gönderin.

Hocam numaranız vardı oradan yazıyorum :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

İşi yaptırıp parasını ödemedi. 

Sitelerini yeni sunucusunda çalıştırıp teslim ettim ve paramı yatırmadı.

Hakkında şikayet konusu açılmıştır.

Şikayet konu linki: https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/backlinkcim-isimli-uyeden-sikayetciyim-692792.html

Gece sabaha kadar kaç gün çalıştım. Hakkımı helal etmiyorum. Allah-a havale ediyorum.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al