Soyle bi eklenti istiyom yada mevcut sistemle bunu nasil yapabilirim bu noktada profesyonel bi destege ihtiyacim olacak.

Fikir su; bazen internette gezerken guzel fikirler ,ya da ilgi cekici hos bir resim veya ilgi cekici bi habere rastladim diyelim.Bunu yazilastirdigim zaman haber kisa oldugu icin bos yere uzun uzadiya yazmam cizmem doldurmam gerekecek seo vb nedenlerle bi suru yoast ayari filan da yapilmali haliyle 1 dk lik is oluyo sana 25 dk..

Soyle featured images secip bir iki cumle bisey paylasabilecegim bi post editor filan ayarlayamaz miyiz?

Ya da gun icerisinde yogunlugun arasinda hemen par tutus bir haber paylasabilmem adina da guzel olurdu dogrusu..

Gelelim isin en onemli noktasina bu kisa icerikler auto shared disi , normal feedlerimde gorunmeyecek ve sadece anasayfa veya hangi sayfada istersem bi kod parcacigiyla orada gosterebilecegim..

Icerik cok kisa olacagindan seoya zarar verir.ayrica google news ceza verebilir..

Social stream, feed stream, tiny post , post stream, wp timeline seklinde epey aradim ama rastlayamadim.

Arada site icerigiyle ilgili video embed etmek, tweet yerlestirmek, instagram yada pinterest gonderisi de eklemek harika olurdu?

Cok mu cok utopik bunlari wordpresste yapmak?